Nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům 146 m2, Zlatníky

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Zlatníky-Hodkovice
Městská část Zlatníky
Ulice K Remízku
Cena 12 489 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům, který byl navržen dle individuálního projektu akad. arch. Miloslavem Čejkou.

Dům s dispozicí 5+kk/2T o celkové obytné ploše 146 m2 nabízí v přízemí obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem (o výměře 42 m2), dále pak pracovnu/pokoj pro hosty s východem na zahradu (o výměře 11,5 m2), koupelnu se sprchovým koutem a s WC, vstupní předsíň, technickou místnost, samostatnou dílnu/komoru a zastřešenou krytou terasu včetně posuvných slunolamů.
Ve 2.NP jsou tři plnohodnotné pokoje bez skosených stěn (o výměře 17,5 m2, 17,5 m2 a 11,3 m2), dále pak koupelna s vanou, samostatné WC, prostor pro pračku, šatna a terasa.
Parkování pro dva automobily (vedle sebe) je pod zastřešenou pergolou. Celková užitná plocha domu včetně teras a parkovacích stání je 229 m2.

Dům je v tomto nadstandardním provedení – eurookna trojskla profil IV-92 (řada oken pro pasivní domy), venkovní posuvné žaluzie, dřevěná podlaha Hevea (tropické dřevo), schodiště a parapety z masivního bukového dřeva, kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči AEG a s pracovní deskou z Corianu. Střecha Bramac, klempířské prvky v mědi, v domě je instalován alarm.
Vytápění domu je pomocí teplovzdušného topení s rekuperací tepla a automatickým větráním od firmy Atrea s jednotkou Duplex, plus je vybudován zemní registr. Tři solární kolektory pro ohřev TUV. V centru domu je krb s akumulační stěnou.
Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou díky těmto technologiím velice nízké, a to cca 3.500 Kč.
Pozemek je rovinný se vzrostlou zelení. Zálivku zajišťuje rezervoár dešťové vody s čerpadlem.

Nabízená nemovitost se nachází na atraktivním místě na okraji Prahy ve velmi klidné jižní části obce Zlatníky ve slepé ulici.
V obci jsou dva obchody, MŠ, ZŠ, praktický lékař, zubní ordinace, solárium, kadeřnictví. Veškerá občanská vybavenost je v blízkých Dolních Břežanech.

PENB A – mimořádně úsporná budova.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám