Prodej multifunkčního obchodního prostoru 102 m²

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Michle
Ulice Ohradní
Cena 4 890 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím multifunkční nebytovou jednotku momentálně přestavěnou na bydlení (4+1 ateliér) 102 m² (+ 5m2 sklep), ale vhodnou i na kanceláře či ordinace, po velkorysé kompletní rekonstrukci z kvalitních materiálů v letech 2012/2013. Ideální investice na pronájem, popřípadě odstraněním příček lze využít potenciálu otevřeného obchodního prostoru (restaurace, kavárna atd.).

Oddělené WC pro dámy a pány dle všech aktuálních hyg. norem. Další samostatné WC, šatna a sprcha. Zařízená kuchyň pro přípravu studené kuchyně a rychlého občerstvení (odvětrání ventilátorem, myčka Bosch, lednice s mrazákem). Technické podhledové „půdičky“ pro skladovací potřeby.

Prostor se nachází v kompletně zrekonstruovaném činžovním dvojdomě z roku 1921, který byl postaven jako radnice obce Michle. Má samostatný vchod z ulice, ale i z chodeb obou domů (3x odolné bezpečnostní dveře).

Vytápění je buď elektrické přímotopné nebo výkonnými krbovými kamny, ohřev vody v el. bojlerech, možnost okamžitého zavedení plynu (rozvody v domě až ke dveřím prostoru), přívod silnoproudu 220 i 380 V, jistič 50A, elektrorozvody komplet nové po rekonstrukci, včetně datových, audio a zabezpečovacích slaboproudů. Vodovodní rozvody i kanalizace nové v plastu (výměna stoupaček i ležatých kanalizací v celém domě (2011-14).

Nadstandardní vybavení: Krbová kamna včetně nově vyvložkovaného komínu, systém cirkulace vzduchu zn. GABOTEX v podlahách a větráky ve zdech. Protihluková izolace stropu. Zabezpečení JABLOTRON.

Přímo naproti je osmileté gymnázium i střední odborné učiliště (900 žáků). V okruhu několika set metrů pak ještě několik dalších školských zařízení – ZŠ, MŠ, vyšší odborná škola. V ulici taktéž kancelářské domy, hotel, praktický a zubní lékař.

Zastávka několika autobusů MHD je vzdálená cca 100m, tramvaj cca 400m, stanice metra 1000m (Pankrác, Budějovická, Kačerov).

V případě zájmu o termín prohlídky nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte,
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám