Prodej ateliéru 102 m²

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Michle
Ulice Ohradní
Cena 4 890 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím nebytovou jednotku přestavěnou na bydlení (ateliér 4+1) 102 m² (+ 5m2 sklep) po velkorysé kompletní rekonstrukci z kvalitních materiálů v roce 2012/2013. Součástí prostor jsou čtyři neprůchozí místnosti, oddělené 3xWC, šatna, úklidová místnost, sprcha a kuchyň. V některých místnostech podhledové „půdičky“ pro skladovací potřeby.

Prostor, který byl kdysi i zasedací halou michelského zastupitelstva, se nachází ve sníženém přízemí kompletně zrekonstruovaného činžovního dvojdomu z roku 1921, který byl postaven jako radnice obce Michle. Má samostatný vchod z ulice, ale i z chodeb obou domů (3x odolné bezpečnostní dveře). Ve vnitrobloku možnost využití zahrady s posezením a grilem.

Vytápění je buď elektrické přímotopné nebo výkonnými krbovými kamny, ohřev vody v el. bojlerech, možnost okamžitého zavedení plynu (rozvody v domě), přívod silnoproudu 220 i 380 V, jistič 50A, elektrorozvody komplet nové po rekonstrukci, včetně datových, audio a zabezpečovacích slaboproudů. Vodovodní rozvody i kanalizace nové v plastu (výměna stoupaček i ležatých kanalizací v celém domě (2011-14).

Přímo v ulici základní občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, gymnázium, SOU, potraviny, praktický a zubní lékař). V blízkém okolí velké množství obchodních center, super a hypermarketů, úřadů vč. radnice. Zastávka několika autobusů MHD je vzdálená jen cca 100m, tramvaj cca 400m (i noční spoje), stanice metra Kačerov, Pankrác či Budějovická a železniční stanice cca 1000m. V oblasti velká možnost kulturního vyžití (divadla a kina) i procházek v přírodě (parky Tyršův vrch, Jezerka, Michelský les). Strategické místo s výborným dopravním spojením v blízkosti centra Prahy.

Nadstandardní vybavení: Krbová kamna včetně nově vyvložkovaného komínu, systém cirkulace vzduchu zn. GABOTEX v podlahách a větráky ve zdech. Protihluková izolace stropu. Zabezpečení JABLOTRON.

V případě zájmu o termín prohlídky nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám