Nadstandardní rodinný dům v krásné přírodě

Město Hlásná Třebaň
Městská část Hlásná Třebaň
Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Skeletova
Ulice Pod Vinicí
Cena 18 000 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Pytlíková Jitka
jitka.pytlikova@re-max.cz
+420 732 961 076
Rodinný dům, novostavba z roku 2010 v provedení vysokých standardů, včetně zabezpečení v krásném prostředí Hlásné Třebaně.
Ideální místo, kde se budou snoubit vaše byznys aktivity s harmonickým bydlením v čisté krajině. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti u Prahy a spojuje výhody bytu a domu v jednom.
Koncept otevřených prostor působí jako loft a je velice svěžím zážitkem hry světla a vzdušnosti. Tato přednost propůjčuje i velikou míru variability v přeměně prostoru a vlastních úprav.

V přízemní části domu je samostatná jednotka o dispozici 2+kk (84m2). Lze ji využívat k bydlení, pro návštěvy, nebo jako atelier, kancelář apod..
4 místná vyhřívaná garáž je chytře propojena se zázemím domu. Kamerový a automatický systém bran a vrat garáže vám usnadní pohodlnou a bezpečnou cestu.

Hlavní obytná část 209 m2 nabízí velkou kuchyň plně vybavenou spotřebiči Miele navazující na jídelnu pro pohodlné obsloužení 10-ti osob. Prostor plynule přechází do obývací části, kde atmosféru dotváří krbová Jotul kamna. V této části je dále reprezentativní koupelna se sprchovým koutem a WC. Pracovna. Ze všech prostor se dostanete na některou z teras, které tento dům čítá 3 a na různých světových stranách, včetně pohyblivého zastřešení.
Hlavní obytné patro dále nabízí prostor ložnice a přilehlé velkoprostorové šatny, s okny, které je možné přebudovat na dva pokoje. Hlavní koupelna s vanou a sprchovým koutem a dvěma umyvadly má výhodu východu na vlastní terasu.
Majitelé zde již prostor nezvětšovali, ale plán počítá i s galerií nad částí obývacího prostoru. Světlá výška je zde 6,2m.
Neopomenutelnou částí této nemovitosti jsou servisní prostory 110m2 s vlastním vchodem. Prádelna, Technická místnost, Provozní předsíň, Sklad.

Více o tomto krásném domě najdete luxusninemovitost.cz

Průkaz energetické náročnosti budovy pro vás připravujeme.

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám