Slunný prostorný RD 5kk/T/B se zahradou

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Ohrobec
Městská část Ohrobec
Ulice Břežanská
Cena 39 000 CZK / mesic
Kontakt
Smetanová Iveta
iveta.smetanova@re-max.cz
+420 736 533 622
Reprezentativní, prostorný RD 5+1+jídelna, s terasami, udržovanou oplocenou zahradou s ovocnými stromy a parkováním přímo na zabezpečeném pozemku. Krásné místo, milí sousedé, soukromí a dostatek prostoru pro všechny. Toužíte přesně po takovém bydlení? Tato nabídka může být pro Vás řešením.

Vysoce kvalitní použité materiály v domě, jejich zpracování a téměř 170 m2 obytné plochy jistě uspokojí i nejnáročnější klienty.

Přízemí je řešeno jako prostorná společná obytná zóna s jídelním koutem, krbovými kamny s rozvodem teplého vzduchu, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC a technickou místností. Velkoryse pojaté prosklené posuvné dveře s přímým vstupem na venkovní terasu propojují celý prostor se zahradou.
Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou a vestavnými spotřebiči - mikrovlnná trouba, pečící trouba, myčka nádobí.
V patře jsou umístěny 3 ložnice (2 se vstupem na terasu) pracovna/herna, další 2 technické či úložné místnosti, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.

Vytápění rodinného domu je kombinací podlahového topení a radiátorů, napojených na vlastní elektrokotel v domě. Ve všech místnostech jsou rozvedeny datové a televizní rozvody vč.antén.
Nízké měsíční náklady zaručuje třída "B" energetické náročnosti dle PENB.
V celém domě jsou nainstalována pohybová čidla, pozemek je oplocen a zabezpečen vjezdem na elektrické dálkové ovládání.

Ohrobec leží v těsné blízkosti Dolních Břežan, kde najdete i veškerou občanskou vybavenost. Spojení do Prahy zajišťují autobusy PID 331 a 333 na stanici metra Kačerov nebo s přestupem do Modřan k nádraží.
V Ohrobci se nachází pekárna, autoservis, nová tělocvična, tenisové hřiště a několik restauračních zařízení. Pro veřejnost zde slouží jízdárna a kulturní sál obecního úřadu.

Domluvte si prohlídku tohoto domu, těším se až Vás osobně provedu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám