Prodej bytu 1+kk v projektu Depo Grébovka, Praha 2 - Vinohrady

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Vinohrady
Ulice Perucká
Cena 2 280 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme ubytovací jednotku 1+kk (nebytová jednotka) o rozloze 15 m2 v rámci nově zrekonstruovaného bytového projektu na Vinohradech, Praha 2.

Moderní útulný byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží nízké čtyřpodlažní budovy s recepcí. V projektu je k dispozici společná terasa na střeše domu, ze které je nádherný výhled na Prahu. Dále je pak k využití privátní fitness, které je pro rezidenty non-stop, prádelna a soukromé parkoviště přímo pod domem.

Byt je výjimečný svou polohou a dostupností. Je zde kladen důraz na funkčnost a použití kvalitních materiálů. Ideální nemovitost pro moderní život jedince nebo jako zajímavá investiční příležitost ve vyhledávané Pražské lokalitě.

Součástí bytu je sklep o výměře 0,9 m2.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Supermarket Lidl, poliklinika, pošta, několik základních a mateřských škol a velké množství kaváren a obchodů. Okolní park Havlíčkovy sady je jen pár kroků od domu a je skvělou příležitostí pro klidný nebo aktivní odpočinek. Skvělá dopravní dostupnost – tramvajová zastávka Otakarova se nachází 350 metrů od domů, odkud navazují na linky metra trasy A a C, nebo vlakovou zastávku ve Vršovicích.

K nastěhování v polovině roku 2021.

Možnost financování hypotéčním úvěrem.

Fotografie použité v inzerátu jsou ilustrační, kuchyňská linka a vybavení není v ceně.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám