Krásná reprezentativní vila v Krči

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Krč
Ulice U Společenské zahrady
Cena 27 490 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V ulici U Společenské zahrady, v klidné vilové oblasti, uprostřed zeleně, najdete krásnou vilu na více než 1200m2 velkém pozemku.

Třípodlažní nemovitost, která kdysi sloužila i jako ateliér a galerie, si zachovala neopakovatelnou atmosféru první republiky. Hrázděný štít, kazetový strop v hale, ale i další nepoškozené detaily z vily činí unikátní nabídku.

Vilu je možné rozdělit na tři prostorné byty s přílušenstvím v podobě velkého sklepa s vinárnou a dílnou. Současně však bude umět nabídnout velkorysé prostory pro jednu rodinu či firmu.

Dnes slouží k bydlení především zrekonstruovaný byt v podkroví, zbývající části jsou ovšem rovněž užívány. Novější jsou všechny koupelny.

Samozřejmostí je napojení na všechny sítě, vytápění je řešeno plynovým kotlem. Dům je v dobrém stavebně-technickém stavu, připraven k modernizaci dle představ budoucího majitele.

Vilová čtvrť se rozprostírá mezi nádražím Praha-Krč a Thomayerovou nemocnicí. Zastávka autobusu MHD se spojením na metro hned ve vedlejší ulici, obchody a služby v docházkové vzdálenosti. Díky nedalekému napojení na Jižní spojku je lokalita velice dobře dostupná i autem.

Zůstáváte doma? Využijte možnosti prohlédnout si dům i skrze videohovor přes Vaší oblíbenou aplikaci (FaceTime, Skype, WhatsApp, Messenger...).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám