Pronájem luxusního bytu 2+kk/G,T s úžasným výhledem na údolí Berounky

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Skeletova
Městská část Radotín
Ulice Zderazská
Cena 25 000 CZK / mesic
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
NEJEDNÁ SE O BYT PO AIRBNB - BYT S PŘEDPOKLADEM STABILNÍHO DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU.

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nádherný plně vybavený byt 2+kk s velkou terasou a parkovacím stáním v rezidenčním projektu Terasy Radotín.

Díky kompletnímu zařízení pod dohledem architekta se podařilo na menší výměře realizovat praktický kvalitní byt, který bude vyhovovat jak jednotlivci, tak páru.

K vybavení mj. patří kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a nádobím, klimatizace, elektronický zabezpečovací systém Jablotron či kvalitní bezpečnostní dveře. Na terase pak najdete osvětlení s topným tělesem, které prodlužuje její využitenost, elektrickou markýzu, květiny po obvodu mají automatické zavlažování a jsou tak bezúdržbové.

Samotný oplocený bytový komplex sestává z 19 bytových jednotek, jsou zde převážně čeští obyvatelé a příjemný klid. K dispozici budou společné zahradní prostory s ohništěm.

Městská část Radotín nabízí perfektní vybavenost - několik supermarketů a dalších obchodů, gymnázium, školu, školky, zdravotnické zařízení, mnoho restaurací, přírodní koupací biotop, krytý bazén a především velké množství sportovišť. Autem je to do centra i ve špičce méně než 30 minut, na letiště 20 minut. Přímo u domu je zastávka autobusu, v Radotíně dále vlakové nádraží (spojení se Smíchovským nádražím 8 minut).

Nájem je stanoven na 25 000 CZK/měsíc včetně parkovacího stání v garáži. Poplatky včetně energií 3000 CZK/měsíc.
Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Byt je připraven k nastěhování.

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám