Pěkný dům nad Prokopským údolím

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Hlubočepy
Ulice Slivenecká
Cena 13 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte ideální bydlení v Praze? Je Vaším přáním bydlet v domě, v dosahu přírody, přesto však s dobrým spojením s centrem města?

Právě pro Vás je připraven tento dům v městské části Hlubočepy, nedaleko tramvajové zastávky Geologická, nedaleko napojení na vnitřní i vnější okruh, avšak v klidné lokalitě s výhledem do Prokopského údolí. Hlubočepy totiž nejsou jen panelové sídliště Barrandov, dům se nachází v lokalitě s převažující vilovou výstavbou.

Samotný dům je ve stavu, kdy prošel dílčími rekonstrukcemi (oprava oken, výměna topení včetně plynového kotle, nová koupelna, kuchyně apod.) a čeká na další opravy dle vkusu nového majitele, je ovšem rovnou obyvatelný bez výrazných omezení - přízemí je až na jídelnu hotové včetně kvalitních vestavěných skříní s podsvícením. Samozřejmostí je napojení na všechny sítě, nadstandardem pak funkční napojení na PCO.

Dům je tvořen celkem ze tří podlaží, v suterénu najdeme velkou garáž (délka 9,3 metru, vjezd 2,63 x 1,86), kotelnu a místnost o velikosti téměř 30m2. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, velkou kuchyň, jídelnu a koupelnu. Patro pak tvoří v současné chvíli jedna ložnice a prostorná půda připravena pro vybudování dalších pokojů.

Pozemek o celkové výměře 760m2 je orientován na sever směrem do Prokopského údolí, ulice K Barrandovu je za horizontem a tudíž dům nijak neruší.

V pohodlné dochozí vzdálenosti najdeme například supermarkety Billa a Lidl či základní a mateřskou školu na Chaplinově náměstí.

Dům je vyklizen a připraven k předání novým majitelům.

Zůstáváte doma? Využijte možnosti prohlédnout si dům i skrze videohovor přes Vaší oblíbenou aplikaci (FaceTime, Skype, WhatsApp, Messenger...).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám