Prodej domu v osobním vlastnictví 380 m², Jevany

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Jevany
Městská část Jevany
Cena 28 000 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výjimečnou luxusní novostavbu rodinného domu 6+kk v Jevanech u Prahy.

Rodinný dům, od architekta Davida Krause, má zastavěnou plochu 320 m2 a nachází se na jižně svažitém pozemku o velikosti 1915 m2 s mimořádným výhledem na přírodní rezervaci Voděradské bučiny.

Dům je zcela bezbariérový, jeho velkou výhodou je skutečnost, že se vše podstatné odehrává na jednom podlaží, bez nutnosti chůze do schodů. Dispozice domu s celkovou podlahovou plochou 380 m2 nabízí celkem 5 ložnic a čtyři koupelny s WC, wellness, terasu a dvougaráž.
Velký obývací prostor je propojen s kuchyní a má výšku 4 m, působí tak velmi vzdušně. Jižní fasáda obývacího prostoru je prosklená a napojená na velkoryse řešenou zastřešenou terasu s dřevěnou podlahou s nádherným výhledem do krajiny. Terasa tak zdvojnásobuje obytnou plochu hlavní obytné části a maximalizuje propojení s krajinou.
Před domem lze parkovat na 2 vnějších parkovacích stáních a v domě je prostorná dvougaráž, z které lze projít přes šatnu do vchodové haly. V domě nalezneme rovněž technickou místnost a prádelnu.

Po schodech se schází do relaxační části domu, kde se nachází zastřešený , plně automatizovaný sklokeramický bazén se slanou vodou, dále zde je finská sauna a příslušenství.

Zcela oddělená je od hlavní obytné části domu bytová jednotka s vlastním vchodem, obsahující 2 ložnice, koupelnu s WC a kuchyňku. Toto uspořádání umožňuje nerušený pobyt hostů, lze ji užívat jako kancelář či bydlení pro dospělé děti, starší rodiče apod.

V celém domě jsou položeny dubové vyhřívané podlahy, na stěnách je bílá výmalba a sádrová omítka, topení zajišťuje tepelné čerpadlo, doplněné elektrokotlem. Dům dosahuje díky rekuperační jednotce, proskleným fasádám a hliníkovým oknům s trojskly hodnot pasivního domu.
Žaluzie jsou centrálně ovládané, v každé místnosti je i nezávislá klimatizační jednotka.

Krásná, profesionálně založená a zcela klidná zahrada zajišťuje soukromí a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám