Prodej skvělého bytu 3+1 s lodžií ve výjimečné lokalitě

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Podolí
Ulice Hudečkova
Cena 8 690 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Podolí. Možná nejlepší lokalita na pravém břehu Vltavy. Právě zde nabízím skvělý byt 3+1 s velkorysou čistou podlahovou plochou 93m2 a možností snadné přestavby na 4+kk.

Byt v domě ze smíšené cihlovo-panelové konstrukce ze začátku 90. let procházel po celou dobu užívání neustálým vylepšováním a je proto ve výborném stavu. Kompletně nová je mimo jiné koupelna a WC, kde byly použitý kvalitní zařizovací předměty i obklady.

Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží s orientací na západ (obývací pokoj a kuchyně) i východ (pokoje). Prostorná vstupní chodba umožnila vybudovat zde šatnu i umístit velkou šatní skříň. Další úložné prostory se nacházejí v centrální chodbě, k bytu patří i velký sklep (6m2).

Největší předností nabídky je umístění bytu, jak z pohledu lokality tak i polohy v rámci ní. Jde o klidnou ulici s možností bezproblémového parkování na modrých zónách, ze všech oken je výhled do zeleně, pod lodžií (6m2) není ulice, ale zatravněná střecha přilehlých garáží (možnost dokoupit zde uzavřené parkovací stání).

Dům je ve velmi dobrém stavu, po zateplení a rekonstrukci lodžií i vstupních prostor. Nově se buduje tepelné čerpadlo, které razantně sníží již tak přijatelné náklady na bydlení.

Podolí nabízí perfektní občanskou vybavenost (sportoviště i školy v dochozí vzdálenosti, školka hned vedle domu, Albert 3 minuty pěšky) i skvělou dopravní dostupnost (MHD i autem). Zároveň se pohodlně dostanete k Vltavě a její cyklostezce vedoucí proti proudu na Zbraslav a dále.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám