Novostavba rodinného domu s dvěma skvělými byty v Přezleticích

Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Drevena
Město Přezletice
Městská část Přezletice
Ulice V Pěšinkách
Cena 11 990 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte opravdu plnohodnotné dvougenerační bydlení či bydlení pro dvě rodiny? Chcete plný komfort a soukromí dvou oddělených bytů, ale nedává vám smysl připlácet za dvě parcely? Nechcete čekat, až vám stavební firma dům postaví?

Právě vás by mohla oslovit tato nabídka rodinného domu z roku 2017 se dvěma byty 5+kk a 3+kk v Přezleticích.

Dřevostavba byla postavena velmi kvalitně a promyšleně. Vytápění je řešeno pomocí elektrického kotle s možností vytápět i krbovými kamny, u 5+kk s rozvody teplého vzduchu do pokojů v podkroví. Díky tomu se podařilo dosáhnout energetické náročnosti třídy B a celkových provozních nákladů celého domu 5-8 tisíc korun měsíčně (v závislosti na sezóně).

Byt 5+kk je situován blíže k ulici a rozložen do dvou podlaží. V prvním nalezneme předsíň s vestavěnými skříněmi, dvě ložnice, koupelnu s vanou a místem pro pračku a sušičku a velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou, vstupem na terasu a do zimní zahrady. V podkroví se nachází další dvě ložnice a koupelna se sprchou.

Byt 3+kk se samostatným vchodem nabízí v přízemí dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu, koupelnu s velkou sprchou a samostatné WC. Vstup do podkroví je řešen skrze výklopné schodiště, podkroví je v tuto chvíli využito pouze jako sklad.

Díky zvolenému konstrukčnímu řešení je zároveň poměrně snadné oba byty propojit v jedno velkorysé bydlení pro početnou rodinu.

Samozřejmostí je dostatek prostoru pro parkování až 4 aut (2 na pozemku, 2 na ulici před domem). Příjemný je i prostor pro uskladnění kol/zahradního nářadí přístupný ze zahrady, který je tak možné sdílet pro obě jednotky.

Přezletice jsou příjemná obec na severovýchodním okraji Prahy, hned vedle Vinoře. Díky dobré dostupnosti na metro do Letňan či na Černý Most jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení v dosahu Prahy, ale zároveň v přírodě. Občanská vybavenost je dostupná i bez nutnosti použít auto, supermarket je vzdálen pár minut pěšky, škola i školka také.
 
visible-xs banner-mobil

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám