Nadstandardní rodinný dům ve Stodůlkách k pronájmu

Město Praha
Městská část Stodůlky
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Sekyrova
Cena 48 000 CZK / mesic
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
K pronájmu nabízíme velkorysý, úplně nový rodinný dům.

V pražské čtvrti Stodůlky, s výbornou dopravní dostupností díky nedalekému metru i napojení na pražský okruh, se nachází nově vznikající sousedství s nadstandardními řadovými rodinnými domy a dvojdomy. Projekt koulaudován v roce 2020.

Dům nabízí 4 dostatečně velké ložnice s vestavěnými skříněmi, obrovský obývací pokoj s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (Bosch), 2 koupelny a 2 samostatné toalety, garáž a kotelnu s rekuperační jednotkou sloužící i ke chlazení celého objektu.

Všechny materiály byly laděny neutrálně a nadčasově, interiér domu proto působí opravdu elegantně. V přízemí je použita kvaliní dlažba, v patře dubová dřevěná podlaha.

Vytápění je dále řešeno kvalitní podlahovou topnou fólií, proto jsou kompletní náklady na bydlení v rozumné výši 6000,- Kč.

V bezprostředním okolí supermarket Billa a Makro, metro 10 minut pěšky. V dosahu velké množství škol včetně mezinárodních (například Německá Škola v Praze).

Měsíční nájemné 48.000,- Kč, kauce 2x nájem. Provizi nájemce neplatí.

Zůstáváte doma? Využijte možnosti prohlédnout si dům i skrze videohovor přes Vaší oblíbenou aplikaci (FaceTime, Skype, WhatsApp, Messenger...).

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám