Prodej rodinného domu 4+1 s pozemkem ve Velkých Přílepech

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Kladenská
Město Velké Přílepy
Městská část Velké Přílepy
Cena 10 360 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům, který se nachází jen pár kroků od centra obce Velké Přílepy s veškerou občanskou vybaveností.

Dům s dispozicí 4+1 o celkové užitné ploše 130 m2 nabízí v přízemí obývací pokoj s jídelnou a kuchyní (dohromady o výměře 46 m2), dále pak koupelnu s vanou, WC, technickou místnost/komoru a vstupní předsíň.
Ve 2.NP jsou tři pokoje (o výměře 23 m2, 14 m2 a 10 m2), dále pak koupelna se sprchovým koutem a WC.
Parkování, pro až čtyři automobily je možné na zámkové dlažbě na pozemku a další vozidlo je možné parkovat v garáži (o výměře 18 m2).
V domě zůstává kuchyňská linka se spotřebiči, 4 vestavěné skříně a další dvě skříně.
Vytápění domu je pomocí plynového kotle. Podlahové topení je v koupelně a na WC, jinak radiátory.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.
V domě je instalován alarm a audio rozvody.

Na rovinném pozemku o celkové výměře 1 010 m2 najdeme okrasnou předzahrádku, dětskou hrací věž se skluzavkou a také vzrostlou třešeň a ořech. V rohu zahrady je zastřešená podsklepená pergola s možností úložného prostoru a posezením ve stínu s výhledem do zahrady.

Nabízená nemovitost je velmi výhodně situována v centru obce. Ve Velkých Přílepech se nachází základní škola (1.i 2. stupeň), několik mateřských školek, lékárna, praktický lékař, pošta, bankomat, obchody, restaurace, sportoviště, dětské hřiště, kino, knihovna, galerie atd. Supermarkety jsou v blízkém okolí (OC Šestka), v Roztokách u Prahy (Tesco a Albert) nebo v Horoměřicích (Lidl).

Centrum Prahy je vzdálené cca 12 km, což nabízí kombinaci výhod bydlení za Prahou a současně blízkosti hlavního města, navíc s dobrým napojením na MHD (18 minut příměstskou autobusovou linkou Pražské integrované dopravy k zastávce metra na trase A - Bořislavka).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám