Prodej chaty se zahradou, Husinec u Řeže

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Město Husinec
Městská část Husinec
Cena 4 790 000 CZK / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme velmi prostornou rekreační chatu na jedinečném místě s nádherným malebným výhledem do údolí řeky Vltavy a na okolní kopce.

Domek se nabízí ve stavu před dokončením interiéru a má užitnou plochu 163 m2 s dispozicí 4+1, která je rozložena do dvou nadzemních podlaží.

V každém podlaží je koupelna s WC a příprava s rozvody na kuchyňskou linku. Přízemí je zděné a nástavba patra je provedena technologií dřevostavby. Vytápění domu je ústředním topením s krbem na tuhá paliva.
Do chaty je zaveden obecní vodovod. V chatě je retenční nádrž jako zásobník vody. Přívod vody do chatové oblasti je umístěn v zámrzné hloubce a na zimu může docházet v období mrazu k uzávěrce vody.
Kanalizace je řešena jímkou.

Jižně orientovaná zahrada s ovocnými stromy je mírně svažitá a nabízí možnost pěstování ovoce, zeleniny, ale také posezení a relaxace s výjimečným pohledem do okolí.
Přístup do chatové oblasti je po nezpevněné obecní cestě. V nedaleké obci najdete kompletní občanskou vybavenost, ZŠ, MŠ, Lídl, lékař, pošta, restaurace, obchody, knihovna. Sportovní vyžití nabízí tenisový, volejbalový a fotbalový areál, tělocvična ZŠ a kulturní dům.

Výborná dopravní dostupnost do Prahy - autem po dálnici D8, vlakem 20 min z Masarykova nádraží nebo autobusem se spojením na Kobylisy cca 10 min.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám