Pronájem kanceláře 115 m²

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Staré Město
Ulice Haštalská
Cena 33 500 CZK / mesic
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabizim k pronájmu kancelářské prostory, které se nachází v 6. patře domu s výtahem, které se nacházejí v žádané lokalitě Prahy 1, nedaleko náměstí Republiky.

Kancelář se skládá ze dvou větších průchozích místností (19,7 m2 a 19,9 m2 ) a dvou menších místností (14,1 m2 a 15,6 m2), chodby, velké terasy (30,5 m2), toalety a vybavené kuchyňky se základními spotřebiči. Prostory je možné dále dovybavit dle vašeho přání.

Kromě terasy při teplých dnech jistě oceníte i vnitroblok, do kterého jsou situovaná okna dvou ze čtyř místností. Druhá strana kanceláře nabízí neopakovatelný výhled na Pražský hrad.

Do kanceláře se můžete dostat metrem (linka B – Náměstí Republiky), tramvají a autobusem (zastávky Dlouhá třída a Hradební) i autem s možností parkování před budovou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky.

Kancelář je možné pronajmout jako celek za cenu 33.500 Kč / měsíc bez DPH. Poplatky 4.500 Kč zahrnují veškeré platby za dodávky služeb spojených s nájmem kancelářských prostor (spolehlivé a rychlé internetové Wi-Fi připojení, technický servis, vytápění, vodné a stočné a svoz odpadu). Možné domluvit úklid za 2.000 Kč / měsíc.


Popř. lze pronajmout i jednotlivé místnosti. Vše záleží na naší domluvě.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám