Prodej rodinného domu, 381 m2, Kosoř

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Kosoř
Městská část Kosoř
Ulice Nad Hrádkem
Cena 15 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Völfl Jiří
jiri.volfl@re-max.cz
+420 604 286 504
Nabízíme velký rodinný dům 6+1 s bazénem a velkou garáží v historické obci Kosoř. Obec, o níž se objevují první zmínky na začátku 14. století, je vzdálená pouze 18 km od centra Prahy a nachází se v CHKO Český kras nedaleko známé prvohorní přírodní památky Černá rokle.

Dvoupodlažní dům má udržovanou zahradu orientovanou na jih s velkým bazénem. V přízemí nalezneme velkou obytnou místnost s krbem, na jedné straně navázanou na částečně zastřešenou terasu, na druhé pak na kuchyňskou část. V přízemí nechybí pokoj pro hosty a velká koupelna se saunou. V patře jsou tři pokoje a dvě kompletně vybavené koupelny. Dům má též další technické místnosti a úložné prostory. Samostatným objektem je pak garáž pro dvě auta s dílnou/zahradní místností v zadní části.

K domu je přitup ze dvou stran, u každé brány jsou dvě vnější parkovací stání. V obci je základní infrastruktura, v blízkém Radotíně nebo Černošicích pak kompletní síť škol, obchodů a služeb.
 
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Donec iaculis gravida nulla. Pellentesque sapien. Morbi scelerisque luctus velit. Aliquam ante. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Integer pellentesque quam vel velit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Nunc auctor.

 

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám