Prodej chalupy, 160 m2, Krajníčko

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Ulice
Město Krajníčko
Městská část Krajníčko
Cena 4 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásnou zrekonstruovanou chalupu v malé klidné obci Krajníčko u Bavorova, v blízkosti hradu Helfenburk.

Dům s číslem popisným má úžasnou atmosféru venkovského stavení, pochází přibližně z roku 1890 a v roce 1993 došlo k jeho rekonstrukci. Dispozice domu nabízí čtyři pokoje, kuchyň, dvě koupelny s WC, garáž/stodolu, dva malé sklepy a půdní prostor s možností dalšího rozšíření obytné části domu. Dům lze využívat i dvougeneračně. Pokoj v podkroví a jedna koupelna s WC má samostatný vstup přímo ze uzavřeného dvora.

V domě jsou dva krásné krby a v ceně zůstává kuchyňská linka se spotřebiči a většina dalšího zařízení. Dům lze vytápět pomocí přímotopů a je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Před domem je malá oplocená zahrádka ideální na pěstování bylinek. Uzavřený dvůr se studnou a bohatou vegetací poskytuje naprosté soukromí a příjemné posezení.

Lokalita obklopená přírodou je ideální k dlouhým procházkám, sportování a houbaření. Obec Krajníčko má 100 obyvatel a je zde obchod a hospoda. Na okraji obce je plavecký bazén, který je plněn čerstvou vodou z lesa. Občanskou vybavenost najdeme v nedalekém Bavorově, Vodňanech a Prachaticích.

Nemovitost doporučuji k rekreaci, ale i k trvalému bydlení.
 
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Donec iaculis gravida nulla. Pellentesque sapien. Morbi scelerisque luctus velit. Aliquam ante. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Integer pellentesque quam vel velit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Nunc auctor.

 

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám