Prodej apartmánu 40 m2/B v OV Boa Vista, Kapverdy

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Městská část Boa Vista
Cena 211 500 EUR / nemovitost
Kontakt
Subinová Teťana
tetana.subinova@re-max.cz
+420 734 188 008
Prodej apartmánu 40 m2/B v OV hotelu White Sands Hotel & Spa Boa Vista, Kapverdy s garantovaným výnosem 5% a průměrným růstem kapitálu 7%.

Pro investory máme na výběr nemovitosti v 5* resortu ve správě hotelových řetězů Melia a Hilton, kde najdeme investiční řešení jak pro náročné investory, tak pro investory s menším rozpočtem. Výhody investování do některé z našich nemovitostí:
• Pravidelné výnosy z pronájmu
• Roční růst investovaného kapitálu
• Nemovitost můžete využívat osobně 5 týdnů v roce
• Možnost platby tak, aby vyhovovala vašemu rozpočtu
• Prověřený developer s úspěšně dokončenými projekty

White Sands Hotel & Spa je prvním ze šesti nových projektů na Boa Vista, který se nachází na prvotřídních bílých pláží Santa Monica Beach.
Návštěvníci mohou očekávat 5 hvězdičkový luxus, moderní pokoje a další fantastická vybavení jako například široký výběr restaurací, bary a obchody, YHI Spa, plně vybavené fitness centrum a centrum vodních sportů. Šest resortních bazénů s bary i občerstvením přímo na místě.
Zábava pro děti včetně dětského klubu, hřiště, dětské bazény a tenisové kurty i plážové hry.

Pro investory každý měsíc umožňujeme nezapomenutelnou prvotřídní návštěvu nádherných Kapverdských ostrovů, díky které je možné objevit vše, co tyto krásné ostrovy nabízejí a proč jsou tím pravým místem pro investování do nemovitosti.
Návštěva obsahuje 4-5 denní pobyt v jednom z 5* luxusních resortů, zpáteční letenku na Kapverdské ostrovy, transfery do střediska a let z ostrova Sal na ostrov Boa Vista, kde si můžete prohlédnout náš aktuální developerský projekt.

K dispozici je 835 luxusních nemovitostí včetně duplexních a penthouse hotelových apartmánů a řada úžasných soukromých vil od 192 450-227 450 €.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte mě kontaktovat.
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Donec iaculis gravida nulla. Pellentesque sapien. Morbi scelerisque luctus velit. Aliquam ante. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Integer pellentesque quam vel velit. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Nunc auctor.

 

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám