Prodej restaurace, 1010 m2, Mšeno

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Město Mšeno
Městská část Mšeno
Ulice Romanovská
Cena 7 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi historickou budovu s nepřetržitou tradicí v pohostinství a ubytování už minimálně od roku 1860. Nachází se ve Mšeně na velmi atraktivním místě u vstupu do CHKO Kokořínsko a na turistické trase. Oblast zažívá prudký nárůst turismu. Jedná se o nejbližší významný kus přírody na sever od Prahy (40km).

Restaurace se stala za posledního majitele nejlépe hodnocenou v okolí. (nárůst tržeb: 2017 - 0,5 mil ,2018 - 1,2 mil, 2019 - 2 mil, meziročně za leden a únor +70% => 200tis Kč - doložitelné v EET). Současná kapacita restaurace je 50 míst + 60 na zahrádce o velikosti 300 m². Celková užitná plocha nemovitosti je 1010 m². V případě ubytování je zatím hotov pouze první (pilotní) pokoj. Je zde možnost vybudování dalších 12 pokojů, některé jsou v započaté rekonstrukci. Zajímavá perspektiva pro budoucího majitele, protože stávající kapacity města jsou zanedbatelné. Roční předpokládaný výnos je 2,2 mil. za předpokladu dobudování pokojů v hodnotě 3 mil. Bonusem jsou další komerčně využitelné prostory - sauna, půjčovna elektrokol, obchod s lokálními produkty, pivo, víno apod. Budova je bez závazků, restaurace prosperuje. Jen majitel potřebuje změnu. Připraveno na sezónu.

Objekt je ideálním výchozím bodem na výlety v letním i zimním počasí. V blízkém okolí spousta cílů - například oblíbené městské lázně, naučná stezka lesoparkem Debř s řadou skalních útvarů a jiných zajímavostí, hrad Kokořín, fotogenická rokle Apatyka, v centru města několik oblíbených cukráren a kaváren nebo nedaleký skalní útvar Pokličky, podle kterých získal objekt své jméno.

Karta nemovitosti s více informacemi: http://bit.ly/RK-U-Poklicek

Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám