Makléři RE/MAX Search

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, najdete nás přímo na Andělu.

My pracujeme, Vy rozhodujete!

Naše práce nás baví a našim klientům se snažíme poskytovat služby v maximální možné kvalitě. Jsme profesionálové s lidským přístupem ke komplexnímu řešení potřeb našich klientů; místních rezidentů, podnikatelů nebo i lidí, kteří „u nás“ teprve chtějí žít nebo podnikat.

Náš sdílený tým specialistů

Ivana Völflová - marketingová komunikace, právní podpora, Michaela Friedrichová - administrativní podpora, komunikace na sociálních sítích, Alena Kamasová - fotografie, Nikola Dedíková - videoprohlídky, natáčení dronem, Ivana Vaňková - homestaging, Romana Huková - homestaging, Michal Polášek - malování interiéru, drobné stavební úpravy, Ing. Milan Kroupa - znalecké posudky, Lucie Navrátilová - energetické průkazy, technické prohlídky, Milan Sedláček - energetické průkazy, Mgr. Jan Markes - právní služby, Mgr. Pavel Bartoň - právní služby, Jan Krejčí - účetnictví, daně, Simona Sudová - grafické práce, Jiří Fíla - grafické práce, Ing. Marek Schneedörfler - Google Ads, Sklik kampaně, Michal Švihálek - Facebook, Instagram kampaně, Roman Kouba - výroba reklamy, Andrea Kubaštová - outdoor kampaně, Ing. Marek Mojžíš - IT podpora

 

Naše ocenění 2020
12. místo mezi kancelářemi RE/MAX ČR
6. místo mezi kancelářemi RE/MAX ČR, region Praha
1. místo makléř roku RE/MAX ČR – Ota Schuma
1. místo makléř roku RE/MAX ČR, region Praha – Ota Schuma
1x Chairman's Club RE/MAX – Ota Schuma
1x 100% Club RE/MAX – Honza Fleischner

1x Hall of Fame RE/MAX – Ota Schuma
2x TOP Club Platinum RE/MAX – Honza Fleischner, Ota Schuma

Pár čísel 2020
207 realizovaných případů – průměrně 1 realizace/1,5 dne
0,69 mld. Kč - hodnota realizovaných nemovitostí
21,20 mil. Kč – hrubý provizní obrat
70% našich makléřů má hrubý provizní obrat vyšší než 1 mil. Kč/rok

 

Všechna ocenění

 

Naše certifikace

Certifikace, ocenění
Certifikace, ocenění
Certifikace, ocenění
Certifikace, ocenění
Certifikace, ocenění

Podporujeme

Podporujeme Slavoj Zbraslav
Podporujeme
 

 

Makléři měsíce

prosinec 2021

1. Otakar Schuma

2. Radomír Kočí

3. Jan Fleischner

listopad 2021

Martin Prokeš

říjen 2021

Radomír Kočí

září 2021

Jan Fleischner

srpen 2021

Otakar Schuma

červenec 2021

Otakar Schuma

červen 2021

Otakar Schuma

 

HODNOCENÍ a PŘÍBĚHY KLIENTŮ

Naprosto super servis.

Petr Č.

Spolupráce s panem Völflem byla vynikající. Vždycky jednal velmi profesionálně, dodržoval to na čem jsme se dohodli, průběžně a podrobně nás informoval o všech podstatných věcech týkajících se prodeje našeho domu. Na naše požadavky reagoval rychle a dovedl se nám časově přizpůsobit. Prodej proběhl velmi rychle a hladce. Prostřednictvím REMAX Search jsme získali kompletní servis - od bezvadné prezentace našeho domu až po přepsani energií na nové majitele. REMAX Search a pana Völfla všem vřele doporučujeme.

listopad 2021, Václav M., prodej vily

Se vším jsem plně spokojen. Děkujeme pane Fleischnere

D.K., prodej bytu

Především pan Schuma je velice slušný člověk a špičkový makléř. Znám pana Schumu 10 let a vždycky s jeho práce byla jsem spokojená. Chci panu Schumové poděkovat za rychlý a bezproblémový prodej nemovitosti. Pana Schumu jako makléře můžu jen doporučit.

říjen 2021, Elina S.

Vynikající hodnocení. Pan Kočí je vysoce profesionální, přístup na vysoké úrovni, vstřícný a ochotný. Jeho rady jsou vždy přínosné. Využila jsem jeho služeb opakovaně a vždy maximální spokojenost. Mohu ho jedině doporučit!

Lenka K.

Služby jsou poskytovány na vysoké úrovni - kvalitně, srozumitelně, včas. Naprostá spokojenost.

Praha, Patócsová

Oceňuji profesionální přístup spočívající ve věcném, přesném a zcela dostatečném informování během mojí poptávky a následně bezvadný, hladký a rychlý servis během procesu převodu.

Jiří J., srpen 2021

S panem Schumou jsme nespolupracovali poprvé, opět se nám potvrdilo, že jde o profesionála v pravém slova smyslu, na kterého je stoprocentní spolehnutí. Jeho způsob práce je vzorem proklientského přístupu.

Petr Žák

Kupovali sme byt, ktory pan Kočí predaval. Prijemna spolupraca a komunikacia.

Kristina V., Praha

Paní Smetanová mi pomáhala s pronájmem bytu již podruhé. Je spolehlivá, příjemná, lidská. V obou případech jsem byla velice spokojená.

Lenka B., Praha

Slečna Iryna Zotenko je dle naší zkušenosti velmi příjemný, milý člověk. Od samého začátku přistoupila k prodeji naší nemovitosti profesionálně a pečlivě. Celý prodej proběhl rychle a po celou dobu jsme s manželem měli podrobné informace o postupu procesu prodeje. Jsme rozhodnuti slečnu Zotenko doporučit, pokud někdo z okolí bude potřebovat služby k prodeji nebo nákupu nemovitosti. Máte velké štěstí, že máte takovéto spolehlivé zaměstnance.

Šárka Novotná, květen 2021

Milá paní makléřka, Iryna Zotenko, chápavá a vždy se jí dá dovolat.

Taras Č.

Řešit nákup nemovitosti s panem Fleischnerem bylo naprosto vynikající a příjemné. Pan Fleischner je nejen opravdový profesionál na svém místě, ale také velmi příjemný člověk, který dělá svou práci s radostí a co řekne, to platí. S čistým svědomím mohu říci, že je to suverénně nejlepší realitní makléř, se kterým jsem se kdy potkal (a že jsem jich potkal již mnoho) a budu ho aktivně doporučovat dál, při každé příležitosti. K.L.

K.L.

Makléř, pan Schuma, se od začátku naší komunikace zdál býti velice věcným a vždy vyhověl veškerým naším dotazům a žádostem. Během celého nákupu na nás nikterak netlačil, neužíval nekalých praktik, akceptoval většinu návrhů na změny ve smlouvách a ve finále vše skvěle zkoordinoval. Nejlepší makléř s jakým jsem měl kdy tu možnost jednat.

Ladislav, Praha, březen 2021

Pan Schuma je profesionální a spolehlivý makléř, který své práci skvěle rozumí. Chcete-li prodat nemovitost, jeho služeb mohu jedině doporučit.

Richard K., únor 2021

Veškerá činnost RK proběhla k naší maximální spokojenosti

Ondřej A., 2020

Pan Volfl je naprostý profesionál. Od počátku jsem k němu cítil absolutní důvěru a tu nezklamal. Jeho přístup byl individualní, empatický a pružný. Za mne má pan Volfl jednoznačně 100% a mohu spolupráci s ním jenom doporučit.

Jiří Bílý, Praha

Velice profesionalni, pan Volfl zorganizoval vse nad ramec specifikovanych ve smlouve, vsechny me prosby o zarizeni toho a onoho byly promtne zorganizovany. Vse probehlo bez problemu prestoze ziji v zahranici a cela trancakce probehla na zaklade emailu.

Petr Myška, Queensland, Australia

Spolehlivost,rychlost jednání,ochota, přijemný přístup a vystupování. Rychlé řešení problému.

Josef Kabele, Drahoňův Újezd, Rokycany

S panem Fleischnerem jsme byli moc spokojeni, je evidentní, že jej práce makléře baví, komunikace byla perfektní, schůzky vždy načas. Můžeme jen doporučit.

Ivana Martináková, Horoměřice

S přístupem p. Fleischnera jsem byla velmi spokojena. Jeho jednání bylo velmi korektní, byl ochotný a vše zařídil od začátku až do konce k mé plné spokojenosti a v co možno nejkratší době. I přes jeho mládí je jeho vystupování vůči klientovi absolutně profesionální.

Taťána Hromádková, Praha - Stodůlky

Vše proběhlo rychle, makléř zařídil všechny potřebné formality kolem (fotografie, smlouvy, přepis energii apod.), byli jsme maximálně spokojeni jak s přístupem tak s průběhem.

Lucie Lakvová, Praha

S prací pana Martina Prokeše jsme byli naprosto spokojeni. Pro jeho solidnost jej můžeme s klidným svědomím doporučit dalším zájemcům o služby realitní kanceláře.

Helena Vošahlíková, Praha - Barrandov

Jiří Völfl - profesionální přístup, připravenost k jednání a perfektní zrpracování všech potřebných dokumentů a smluv.

Jindřich Fiedler, 6.8.2018

Martin Prokeš - spolehlivý, vstřícný, orientovaný. Vše vyřízeno tak, jak mělo být.Každopádně jeho služby doporučuji.

Jitka Benešová - kupující, 1.8.2018

Pan Otakar Schuma je perfektní,spolehlivý s vysokou kvalifikací pro funkci makléře. Příjemné, solidní a vysoce profesionální vystupování při jednání.

Aleš Novák

Martin Prokeš se prezentoval velice příjemným chováním , velkou profesionalitou a odborností.

Zdeněk Šula

Vše s panem Prokešem probíhalo podle domluvy, přesně, rychle, spolehlivě.

Barbora Kučerová

S paní Ing. Ivetou Smetanovou jsem se pracovně seznámila v roce 2005. Její pracovní nasazení a obětavost pro věc byla úžasná. Nyní jsem potřebovala znovu služeb R.K.. Moje rozhodnutí tudíž bylo oslovit p. Ing. Smetanovou. Udělala jsem dobře, protože svoji práci odvedla opět na vyznamenání. Velmi děkuji za její profesionální přístup s úžasnými výsledky. 

Jana Doležalová

Makléřka Martina Šťastná je opravdu špička ve svém oboru. Se vším nám ochotně poradila, vždy zvedla telefon, když jsme jí volali a že to bylo opravdu často. Prodej nemovitosti netrval zdaleka tak dlouho, jak jsme původně očekávali ( po zkušenostech s jinými realit. makléři, jsme skoro už nedoufali) Paní Martina je skutečně poklad a rádi se na ni s důvěrou opět brzy obrátíme. 

klienti, Praha 2019

Spolupráce s panem Kočím při pronájmu bytu byla absolutně bezproblémová. Každému požadavku se snažil vyhovět a v každé situaci hledal a našel řešení k naší spokojenosti. Profesionální a ochota, která u realitních makléřů není vůbec běžná.

Juraja Jusková

Naprosto, jak profesionální, tak lidský přístup, to platí i o paní fotografce, která s makléřem spolupracuje. Docela jsem měl strach prodávat nemovitost pres RK, ale rád se v budoucnu na Vás obrátím, kdybych Vaše služby ještě potřeboval.

Jiří K.

S pane Schumou máme již opakovanou zkušenost. Vždy to bylo na jedničku a muhu vřele doporučit.

Martin M. Praha

Ve všech ohledech oceňuji vysokou profesionalitu pana O. Schumy. Klientovi je k dispozici kdykoliv a pracuje s maximálním nasazením v jeho prospěch. V případě potřeby se na něj určitě znova obrátíme.

O.Š. prodej 2019

S panem Völflem jsem byla velmi spokojená. Byla to naše již druhá spolupráce, vždy byl perfektně připravený k jednání a schůzkám a k tomu velice příjemný a to je v dnešní době veůlké plus, za nás spokojenost.

Eva Reichlová

Vstřícná, přátelská a velmi profesionální spolupráce. Vřele doporučuji.

Petr Jedinák

Pan Kočí je výjimečný agent s osobním nasazením a ochotou udělat pro úspěšný realitní obchod více, než je běžné. Díky za spolupráci a uzavřenou transakci!

Pavel Dobrovský

Chceme Vám moc poděkovat za zrealizovaný prodej naší chaty. S Vaším lidským a přátelským přístupem jsme byli nadmíru spokojeni. Ve Vašem případě bylo totiž krásně vidět, jak to vypadá, když je práce zároveň i koníčkem. Troufáme si říct, že Vámi poskytnuté služby byly v nadstandardní kvalitě a určitě Vás rádi doporučíme dále, pane Kočí.

manželé Parmovi

Pan Schuma vystupoval profesionálně a na všechny mé požadavky i dotazy reagoval vždy pohotově a vstřícně, mohu jedině doporučit.

Bohdan R.

Práci pana Prokeše považuji za naprosto profesionální.

Eva Šorejsová, 2020

Děkuji p.Prokešovi za profesionální přístup. Z mé strany bude potěšením opět s takovými lidmi jak je pan Martin Prokeš spolupracovat. Ještě jednou děkuji. 

Roman Žila

S makléřem Otakarem Schumou spolupracujeme dlouhodobě cca 18 let. Je to profesionál a vždy na něj bylo spolehnutí ve všech oblastech poskytovaných služeb od inzerce až po realizaci obchodu, který splňoval naše představy.

Chvojovi, duben 2020

Naprosto dokonalé realitní služby.

Prodávající, prodej pozemku

Profesionální přístup, znalost procesů a jejich úskalí, velmi dobrá komunikace - promptní reakce na připomínky a dotazy.

J.M.květen 2020

Využití služeb pana Schumy bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat. Spolupráce s ním byla zcela nad očekávání a nadstandardní. :-) Po celou dobu projevoval profesionální péči s velmi osobním a lidským přístupem. Vždy mi dobře poradil a stále jsem byla plně informována o procesu prodeje. Mohu maximálně doporučit, nikdy bych už nešla k nikomu jinému. Děkuji moc. :-) 

Diana Literáková

Pan Schuma je profesionál, zná výborně situaci, umí poradit, má příjemné a vstřícné vystupování ke klientům a umí se za svého klienta postavit. Je to člověk na svém místě. Kdybych hledal člověka do svého týmu, určitě bych měl zájem o takového odborníka. Byli jsme naprosto spokojeni s jednáním o nákupu rodinného domu v Jinonicích. Proto jsme svěřili prodej svých dalších nemovitostí opět právě panu Schumovi.

Karel F. 

Vyjadřuji tímto velký dik makleři panu Otakaru Schumovi, za jeho excelentni jednání při využiti služeb Vaší realitky. Ke svým klientúm bez rozdílu véku je vždy ochotný profesionálné poradit, je vzorem hlavné pro mladé a já panu Otakaru Schumovi s úctou moc dékuji, Vám všem přeji úspéch.

Marcela Máčalová, klientka z Prahy, 2020

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám