Pojďme se společně sejít

 

Přemýšlíte s kým spolupracovat?

Přidejte se i Vy k úspěšným realitním makléřům.

 

 

PROČ ZAČÍT
SPOLUPRACOVAT
PRÁVĚ S NÁMI?

 

● Máme klidné, příjemné a přátelské pracovní zázemí přímo na pražském Andělu.

● V každém podporujeme vlastní názor, všichni komunikujeme narovinu.

● Makléřům dodáváme kompletní nepřetržitou administrativní podporu.

● Máme propracovaný systém vzdělávání.

● Každý kolega je pro nás důležitou osobou, pomáhá nám tvořit firemní strategii.

Máme jasnou vizi - poskytovat to nejlepší zázemí pro nejlepší makléře.

 

 

Naše příběhy

 
Realitní makléř Jan Fleischner

 

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Nyní po pěti letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, mohu s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

www.jan-fleischner.cz

 

 
Realitní makléřka Iveta Smetanová

 

„Během dvou desetiletí, co se věnuji realitám, vím, že makléř potřebuje skvělé zázemí a určitou volnost. Nesmí cítit tlak, ale naopak, podporu pro svoji práci. To je přesně to, co v RE/MAX funguje. Zároveň je tu možnost osobního růstu a skvělá spolupráce s odborníky. Majitelé kanceláře RE/MAX Search byli v minulosti mými klienty, celých šest let jsem s nimi byla ve spojení a věděla jsem, že pokud nastane situace, kdy bude změna zázemí realitní kanceláře nutností, bude RE/MAX Search první, o které bych uvažovala. Nakonec jsem tady a jsem opravdu ráda. ”

Ing. Iveta Smetanová

www.iveta-smetanova.cz

 

 
Realitní makléř Otakar Schuma

 

„Svoji práci beru velmi zodpovědně, zároveň mě baví a stala se mým koníčkem. Po ukončení spolupráce s realitní kanceláří, kde jsem působil 17 let, jsem hledal kancelář, která by mi byla oporou. Komunikoval jsem s lidmi, kterým věřím, a nakonec se rozhodl pro RE/MAX. Věřím, že je nejkvalitnější na trhu. Po setkání s majiteli RE/MAX Search a referencemi od lidí, kteří jsou pro mě velmi důležití, bylo rozhodnutí jednoduché. ”

 

Otakar Schuma

www.otakar-schuma.cz

 
Realitní makléř Radomír Kočí

 

„Práce musí člověka i bavit, a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. Ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, s kamarády pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů, kterou zjišťuji i během své práce na pozici realitního makléře. Je to skutečně různorodá práce, během které poznáte celou řadu zajímavých lidí, kteří jsou pro vás další inspirací a motorem, viz i moji kolegové na této stránce. ”

 

Bc. Radomír Kočí, DiS.

www.radomirkoci.cz

 
Realitní makléřka Martina Šťasná

"Jmenuji se Martina Šťastná, jsem realitní makléřka a zároveň hypoteční specialista společnosti RE/MAX Search. Zaměřuji se především na Prahu a okolí a jako mou druhou oblastí je ostrov Korfu. Korfu je mojí srdcovou záležitostí, proto jsem se rozhodla, že zde budu k dispozici českým klientům, kteří mají zájem o koupi a zároveň i další servis spojený nemovitostí (pronájmy, kontakty na ověřené dělníky, malíře, úklidy apod). U prohlídek jsem osobně, případně ve spolupráci s kolegy z Řecka. Svoji práci mám velice ráda, pracuji srdcem a jsem velmi vděčná za klienty, kteří se na mě stále s důvěrou obracejí. Těším se na případnou spolupráci právě s Vámi, které jsem zaujala."

Martina Šťastná

 
Realitní makléř Filip Bouček

„Již 5 let se pohybuji v obchodním světě, zejména v marketingu a propagacích veškerého druhu. K realitám jsem se dostal před rokem, kdy jsem sám pro sebe hledal ideální koupi domu. V tomto oboru jsem našel vášeň a smysl jak nejlépe pomoci lidem s jejich sny vlastnit svůj dům nebo byt. Díky zkušenostem v marketingu jsem schopen zprostředkovat prodej či nákup Vaší nemovitosti na profesionální úrovni. Zakládám si na kvalitním, individuálním a lidském přístupu, mým mottem je naslouchat klientům a jejich potřebám a následně pro ně najít nejlepší řešení. Profese realitního makléře a spojení s celosvětově největší sítí RE/MAX mi umožňuje zajišťovat realitní potřeby mých klientů na nejvyšší možné úrovni.”

Filip Bouček

www.filip-boucek.cz

 
Realitní makléřka Iryna Zotenko

„Po dvaadvaceti letech profesionální práce v uměleckých oborech jsem se rozhodla pro změnu a začala naplno pracovat v oblasti realitních služeb, které mě dlouhou dobu zajímají a naplňují. Osobně jsem prošla snad všemi úskalími při vyřizování hypotečního úvěru, následného nákupu, a také pronájmu a prodeji svých vlastních nemovitostí. I díky těmto zkušenostem vím, jak je důležité pomáhat svým klientům zvládnout celý proces hladce, bezpečně a bez stresu. Mým cílem je jejich maximální spokojenost. Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů a domů v Praze a okolí, zejména pak v oblasti Žižkova a Vinohrad. Svým klientům se vždy snažím pomoci najít nejvhodnější řešení, ať už se jedná o investici nebo vlastní bydlení. Neváhejte mě kdykoliv nazávazně kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci.”

MgA. Iryna Zotenko

 
Realitní makléř Ondřej Kasal

„O reality jsem se začal zajímat, když jsem sám hledal svůj vlastní byt v Praze. V tomto odvětví jsem našel zápal a veliký zájem. Proto si myslím, že přesně vím, co klient očekává od svého realitního makléře a jsemschopen právě to nabídnout. Díky síti RE/MAX jsem schopen zajistit plné relitní potřeby od ocenění nemovitosti k následnému nákupu nebo prodeji či zajištění hypotéky. Zakládám si na individuálním přístupu, rád pro Vás najdu to nejlepší a nejefektivnější řešení jakým způsobem naložit s Vaší nemovitostí. Specializuji se na nákup, prodej a pronájem byt§ v Praze a okolí, především v Dejvicích, kde jsem studoval a v současnosti zde i bydlím. Rád pomohu i s realizací Vašich potřeb v Kutné Hoře, Kolně a okolí, kde jsem vyrůstal. 

Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, konzultace poskytuji svým klientům zdarma."

Ondřej Kasal

 
Realitní makléřka Robert Hnilica

„K práci realitního makléře mě přivedla vlastní zkušenost s náhodnou investicí.Nová situace mě otevřela možnosti se zamyslet nad tím, jak si vybrat správnou nemovitost i lokalitu, jak provádět údržbu technického stavu, kde a jak inzerovat, jak nastavit optimální cenu v závislosti na trhu, správný výběr nájemce apod. Časem se ukázalo, že se jedná o velmi různorodou a zajímavou činnost. Postupným hledáním dalších nemovitostí mě tato práce doslova pohltila a dovedla až do RE/MAX Search, ve které nyní působím. Mým cílem je být vyhledávaným realitním makléřem na základě mých schopností, zkušeností a pozitivních referencí. Nabízím Vám osobní přístup, vstřícnost, korektní jednání, profesionalitu, flexibilitu a nadšení do práce. Spokojenoost klientů, spojená s mým jménem, je pro mě zavazující". 

Ing. Robert Hnilica

 
Realitní makléř Ján Griger

„O prodej a pronájem Vašich nemovitostí se starám nepřetržitě od roku 2009. Pomáhám Vám s prodejem bytů, rodinných domů a pozemků především v Praze a okolí, ale díky Vašim doporučením operuji po celé České republice.

Během své dlouholeté praxe jsem zažil bezpočet různých situací a jen tak něčeho se neleknu. 87 % klientů vyjádřilo svou spokojenost nejvyšší známkou 10 z 10. Vaše důvěra je mým motorem a moc si ji vážím! Svěřte mi svou nemovitost a přesvědčte se, že pan makléř změní Vaši REALITU ."

Mgr. Ján Griger

 

PROČ PRÁVĚ K NÁM?

 

 
 

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám