Pojďme se společně sejít

 

Přemýšlíte s kým spolupracovat?

Přidejte se i Vy k úspěšným realitním makléřům.

 

 

PROČ ZAČÍT
SPOLUPRACOVAT
PRÁVĚ S NÁMI?

 

● Každý kolega je pro nás důležitou osobou - společně s ostatními úspěšnými makléři v našem týmu nám pomáhá růst a tvořit firemní strategii.

● V každém podporujeme vlastní názor a chceme, ať ho s námi sdílí nejenom na našich pravidelných setkáních.

● Makléřům dodáváme bezkonkurenční administrativní podporu a víme, že si ji zaslouží.

● Máme klidné pracovní zázemí přímo na pražském Andělu.

● Spolupracujeme se zkušenými specialisty - právní a finanční podpora, fotografie, video, homestaging, natáčení dronem, malování interiéru aj.

● V realitní branži není situace, kterou bychom někdy nezažili. Rádi poradíme, kudy vede ta správná cesta. Komunikujeme narovinu. Máme propracovaný systém vzdělávání.

Dodáváme nejlepší služby makléřům. Máme jasnou vizi - poskytovat to nejlepší zázemí pro nejlepší makléře v České republice.

 

 

S KÝM NA KAFE?

Nasadili jsme Vám brouka do hlavy? Ano?
Přesně to jsme chtěli.
Chcete vědět více? Máte konkrétní dotaz?

Vyberte si jednoho z našich makléřů
a domluvte si s ním kafe.
Váš telefonát nebo e-mail očekávají Honza,
Iveta, Ota, Martin, Rendy.

 

 
Realitní makléř Jan Fleischner

 

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Nyní po pěti letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, mohu s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

www.jan-fleischner.cz

 

 
Realitní makléřka Iveta Smetanová

 

„Během dvou desetiletí, co se věnuji realitám, vím, že makléř potřebuje skvělé zázemí a určitou volnost. Nesmí cítit tlak, ale naopak, podporu pro svoji práci. To je přesně to, co v RE/MAX funguje. Zároveň je tu možnost osobního růstu a skvělá spolupráce s odborníky. Majitelé kanceláře RE/MAX Search byli v minulosti mými klienty, celých šest let jsem s nimi byla ve spojení a věděla jsem, že pokud nastane situace, kdy bude změna zázemí realitní kanceláře nutností, bude RE/MAX Search první, o které bych uvažovala. Nakonec jsem tady a jsem opravdu ráda. ”

Ing. Iveta Smetanová

www.iveta-smetanova.cz

 

 
Realitní makléř Otakar Schuma

 

„Svoji práci beru velmi zodpovědně, zároveň mě baví a stala se mým koníčkem. Po ukončení spolupráce s realitní kanceláří, kde jsem působil 17 let, jsem hledal kancelář, která by mi byla oporou. Komunikoval jsem s lidmi, kterým věřím, a nakonec se rozhodl pro RE/MAX. Věřím, že je nejkvalitnější na trhu. Po setkání s majiteli RE/MAX Search a referencemi od lidí, kteří jsou pro mě velmi důležití, bylo rozhodnutí jednoduché. ”

 

Otakar Schuma

www.otakar-schuma.cz

 
Realitní makléř Radomír Kočí

 

„Práce musí člověka i bavit, a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. Ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, s kamarády pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů, kterou zjišťuji i během své práce na pozici realitního makléře. Je to skutečně různorodá práce, během které poznáte celou řadu zajímavých lidí, kteří jsou pro vás další inspirací a motorem, viz i moji kolegové na této stránce. ”

 

Bc. Radomír Kočí, DiS.

www.radomirkoci.cz

 
Realitní makléř Martin Prokeš

 

„Práce makléře v RE/MAXu mi dala flexibilitu přizpůsobit si čas potřebám jak byznysu, tak mé rodiny. Vybíral jsem si kancelář podle místa bydliště a dnes vím, že RE/MAX Search byla nejlepší možná volba. Před mou kariérou makléře jsme měli 15 let staré auto a možnost, že budu rodinu vozit v novém a bezpečném autě, byla v nedohlednu. Přesně po roce a měsíci v RE/MAXu jsem si převzal novou Octavii. Jsem rád, že manželka může být doma s mladším synem, že nemusíme dávat malého do jeslí, abychom měli ještě druhý příjem. V RE/MAXu vydělávám za dva až tři a ještě jsem rodině nablízku, když je to potřeba.”

Mgr. Martin Prokeš

www.martin-prokes.cz

 

 
Realitní makléřka Martina Šťasná

„Jsem realitní makléřkou a zároveň hypoteční poradkyní RX finance, a to pro celou naši kancelář RE/MAX Search. Propojení těchto dvou úzce souvisejících praxí vnímám velmi kladně. Ráda se seznamuji s novými lidmi, jsem komunikativní, empatická, ráda pomáhám ostatním. Je pro mě důležité, aby se se mnou klient cítil uvolněně a neměl strach ze spolupráce. Hodně svého času trávím sebevzděláním, čtením odborných článků, profesními kurzy a jízdou na kole. Na kole se vždy dokážu perfektně odreagovat a zároveň se dívám po nemovitostech, které bych mohla využít do nabídky pro své klienty.”

Martina Šťastná

 
Realitní makléř Filip Bouček

„Již 5 let se pohybuji v obchodním světě, zejména v marketingu a propagacích veškerého druhu. K realitám jsem se dostal před rokem, kdy jsem sám pro sebe hledal ideální koupi domu. V tomto oboru jsem našel vášeň a smysl jak nejlépe pomoci lidem s jejich sny vlastnit svůj dům nebo byt. Díky zkušenostem v marketingu jsem schopen zprostředkovat prodej či nákup Vaší nemovitosti na profesionální úrovni. Zakládám si na kvalitním, individuálním a lidském přístupu, mým mottem je naslouchat klientům a jejich potřebám a následně pro ně najít nejlepší řešení. Profese realitního makléře a spojení s celosvětově největší sítí RE/MAX mi umožňuje zajišťovat realitní potřeby mých klientů na nejvyšší možné úrovni.”

Filip Bouček

www.filip-boucek.cz

 
Realitní makléřka Iryna Zotenko

„Po dvaadvaceti letech profesionální práce v uměleckých oborech jsem se rozhodla pro změnu a začala naplno pracovat v oblasti realitních služeb, které mě dlouhou dobu zajímají a naplňují. Osobně jsem prošla snad všemi úskalími při vyřizování hypotečního úvěru, následného nákupu, a také pronájmu a prodeji svých vlastních nemovitostí. I díky těmto zkušenostem vím, jak je důležité pomáhat svým klientům zvládnout celý proces hladce, bezpečně a bez stresu. Mým cílem je jejich maximální spokojenost. Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů a domů v Praze a okolí, zejména pak v oblasti Žižkova a Vinohrad. Svým klientům se vždy snažím pomoci najít nejvhodnější řešení, ať už se jedná o investici nebo vlastní bydlení. Neváhejte mě kdykoliv nazávazně kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci.”

MgA. Iryna Zotenko

 
Realitní makléřka Hana Schořová

„Myšlenka pracovat v oboru realit se zrodila v průběhu velkých změn, které nastaly v roce 2020. Díky častému stěhování po celé Praze, jsem měla možnost projít celým procesem a s tím spojenou administrativou ve spolupráci s majiteli či makléři. K volbě tohoto povolání také přispěla nespokojenost v zaměstnání, potřeba něco změnit a chuť pomoci ostatním při hledání jejich nového domova či jen dobré investice. Zaměřuji se na prodej a pronájem bytů v Praze a jejím okolí, zejména pak na Smíchov, který je nyní i mým domovem. Ke svým klientům přistupuji individuálně, dle jejich potřeb a přání. Snažím se pracovat vždy kvalitně. Těším se na případnou spolupráci!”

Bc. Hana Schořová, DiS.

 

PROČ PRÁVĚ K NÁM?

 

 
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám