Pojďme se společně sejít

 

Přemýšlíte s kým spolupracovat?

Přijďte i Vy mezi úspěšné makléře, přijďte k nám!

 

 

PROČ ZAČÍT
SPOLUPRACOVAT
S NÁMI V RE/MAX
Search?

 

1. Jste pro nás důležitou osobou - společně s ostatními úspěšnými makléři v našem týmu nám pomáháte růst a tvořit firemní strategii.

2. Podporujeme ve Vás vlastní názor a chceme, ať ho s námi sdílíte nejenom na našich pravidelných setkáních.

3. Makléřům dodáváme bezkonkurenční administrativní podporu a víme, že i Vy si ji zasloužíte. Další krok je na Vás.

4. Umíte si představit klidné pracovní zázemí přímo na pražském Andělu? Určitě ho oceníte stejně jako naši makléři.

5. Nebaví Vás papírování? U nás se mu věnujete minimálně. Místo toho trávíte svůj čas s klienty. To není utopie - to je RE/MAX Search.

6. Za sebou máte vždy zkušený tým specialistů - od právní a finanční podpory, přes fotografie, video a homestaging až po malování interiéru.

7. V realitní branži už není situace, kterou bychom někdy nezažili. Poradíme Vám, kudy vede ta správná cesta.

8. Komunikujeme narovinu. Upozorníme hned na možné slepé uličky a potenciálně nebezpečné směry ať se jim rovnou vyhnete.

9. Dodáváme nejlepší služby makléřům. S námi zvládnete i více než 5 realizací měsíčně. Vyzkoušejte si to.  

10. Máme jasnou vizi - poskytovat to nejlepší zázemí pro nejlepší makléře v České republice.

 

 

S KÝM NA KAFE?

Nasadili jsme Vám brouka do hlavy? Ano?
Přesně to jsme chtěli.
Chcete vědět více? Máte konkrétní dotaz?

Vyberte si jednoho z našich makléřů
a domluvte si s ním kafe.
Váš telefonát nebo e-mail očekávají Honza,
Iveta, Ota, Martin, Rendy.

 

 
Realitní makléř Martin Prokeš

 

„Práce makléře v RE/MAXu mi dala flexibilitu přizpůsobit si čas potřebám jak byznysu, tak mé rodiny. Vybíral jsem si kancelář podle místa bydliště a dnes vím, že RE/MAX Search byla nejlepší možná volba. Před mou kariérou makléře jsme měli 15 let staré auto a možnost, že budu rodinu vozit v novém a bezpečném autě, byla v nedohlednu. Přesně po roce a měsíci v RE/MAXu jsem si převzal novou Octavii. Jsem rád, že manželka může být doma s mladším synem, že nemusíme dávat malého do jeslí, abychom měli ještě druhý příjem. V RE/MAXu vydělávám za dva až tři a ještě jsem rodině nablízku, když je to potřeba.”

Mgr. Martin Prokeš

www.martin-prokes.cz

 

 
Realitní makléř Jan Fleischner

 

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Nyní po pěti letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, mohu s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

www.jan-fleischner.cz

 

 
Realitní makléřka Iveta Smetanová

 

„Během 16-ti let, co se věnuji realitám, vím, že makléř potřebuje skvělé zázemí a určitou volnost. Nesmí cítit tlak, ale naopak, podporu pro svoji práci. To je přesně to, co v RE/MAX funguje. Zároveň je tu možnost osobního růstu a skvělá spolupráce s odborníky. Majitelé kanceláře RE/MAX Search byli v minulosti mými klienty, celých šest let jsem s nimi byla ve spojení a věděla jsem, že pokud nastane situace, kdy bude změna zázemí realitní kanceláře nutností, bude RE/MAX Search první, o které bych uvažovala. Nakonec jsem tady a jsem opravdu ráda. ”

Ing. Iveta Smetanová

www.iveta-smetanova.cz

 

 
Realitní makléř Otakar Schuma

 

„Svoji práci beru velmi zodpovědně, zároveň mě baví a stala se mým koníčkem. Po ukončení spolupráce s realitní kanceláří, kde jsem působil 17 let, jsem hledal kancelář, která by mi byla oporou. Komunikoval jsem s lidmi, kterým věřím, a nakonec se rozhodl pro RE/MAX. Věřím, že je nejkvalitnější na trhu. Po setkání s majiteli RE/MAX Search a referencemi od lidí, kteří jsou pro mě velmi důležití, bylo rozhodnutí jednoduché. ”

 

Otakar Schuma

www.otakar-schuma.cz

 
Realitní makléř Radomír Kočí

 

„Práce musí člověka i bavit, a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. Ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, s kamarády pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů, kterou zjišťuji i během své práce na pozici realitního makléře. Je to skutečně různorodá práce, během které poznáte celou řadu zajímavých lidí, kteří jsou pro vás další inspirací a motorem, viz i moji kolegové na této stránce. ”

 

Bc. Radomír Kočí, DiS.

www.radomirkoci.cz

 
Realitní makléřka Martina Šťasná

„Jsem realitní makléřkou a zároveň hypoteční poradkyní RX finance, a to pro celou naši kancelář RE/MAX Search. Propojení těchto dvou úzce souvisejících praxí vnímám velmi kladně. Ráda se seznamuji s novými lidmi, jsem komunikativní, empatická, ráda pomáhám ostatním. Je pro mě důležité, aby se se mnou klient cítil uvolněně a neměl strach ze spolupráce. Hodně svého času trávím sebevzděláním, čtením odborných článků, profesními kurzy a jízdou na kole. Na kole se vždy dokážu perfektně odreagovat a zároveň se dívám po nemovitostech, které bych mohla využít do nabídky pro své klienty.”

Martina Šťastná

 
Realitní makléř Rudolf Vaněk

„Nemovitosti jsou mým koníčkem. Jsem přesvědčen, že práce realitního makléře je poslání, při kterém můžeme pozitivně ovlivnit životy lidí a učinit je šťastnými v jedné ze základních lidských potřeb. Po dvanácti letech podnikání ve výrobním průmyslu, jsem začal pracovat ve finančnictví. Za svou letitou praxi jsem pomohl získat svým klientům finanční prostředky na jejich bydlení za více jak miliardu korun. Zároveň jsem před patnácti lety založil s kolegou vlastní malou realitní kancelář. Postupem času jsem dospěl k názoru, že pokud chci pro své klienty to nejlepší, tak musím patřit k těm nejlepším. Proto jsem se stal součástí RE/MAX Search.”

Rudolf Vaněk

www.rudolf-vanek.cz

 
Realitní makléřka Martina Šťasná

„Ke službám v realitách jsem se dostala přirozenou cestou. Osobní zkušenosti s pronájmem a koupí bytu pro svoji rodinu v Praze mi dala možnost podrobně projít celým procesem. Toto nakouknutí do zákulisí realitních služeb mne nakonec přivedlo až do smíchovské kanceláře RE/MAX Search. K mým výhodám patří znalost více cizích jazyků (čeština, ukrajinština, ruština a angličtina). Klientům tedy mohu nabídnout nejen individuální přístup, ale většině z nich i komunikaci v jejich rodném jazyce. Svým klientům se snažím poskytovat ty nejkvalitnější realitní služby.”

Bc. Teťana Subinová, DIS.

www.tetana-subinova.cz

 
Realitní makléř Tuan Anh Pham

„Ptáte se, proč jsem se rozhodl věnovat realitám?

Moji známí, kamarádi, přátelé často též z vietnamské komunity se na mne obraceli s problémy, které řešili v průběhu koupě nemovitostí. Obraceli se na mne s prosbou o radu ohledně ceny nemovitosti, kvůli různým záležitostem s bankou, nebo potřebovali vysvětlit samotné právní úkony. Každému jsem se snažil pomoci, jak nejlépe jsem uměl. Při studiu na vysoké škole jsem se rozhodoval, čemu se chci v budoucnu věnovat. Vždy mě bavila komunikace s lidmi a řešení situací, se kterými si nevědí rady. Profese realitního makléře a spojení s celosvětově největší sítí RE/MAX mi umožňuje zajišťovat realitní potřeby mých klientů na nejvyšší možné úrovni.

Mou předností je perfektní znalost češtiny i vietnamštiny. Pokud chcete pomoci neváhejte mne kontaktovat. Konzultace poskytuji svým klientům zdarma.”

Tuan Anh Pham

 
Realitní makléř Filip Bouček

„Již 5 let se pohybuji v obchodním světě, zejména v marketingu a propagacích veškerého druhu. K realitám jsem se dostal před rokem, kdy jsem sám pro sebe hledal ideální koupi domu. V tomto oboru jsem našel vášeň a smysl jak nejlépe pomoci lidem s jejich sny vlastnit svůj dům nebo byt. Díky zkušenostem v marketingu jsem schopen zprostředkovat prodej či nákup Vaší nemovitosti na profesionální úrovni. Zakládám si na kvalitním, individuálním a lidském přístupu, mým mottem je naslouchat klientům a jejich potřebám a následně pro ně najít nejlepší řešení. Profese realitního makléře a spojení s celosvětově největší sítí RE/MAX mi umožňuje zajišťovat realitní potřeby mých klientů na nejvyšší možné úrovni.”

Filip Bouček

 

PROČ PRÁVĚ K NÁM?

 

 
 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám