Prodej bytu 2+kk, 51 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Nusle
Ulice Čestmírova
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení nebo investiční příležitost? V Čestmírově ulici, hned vedle Náměstí Bratří Synků, nabízíme příjemný byt 2+kk ve výborném stavu.

Byt v prvním nadzemním podlaží pochází z developerem řízeného prodeje všech jednotek v tomto činžovním domě v roce 2018, tehdy došlo i k jeho úpravám do současného stavu, který umožňuje okamžitě jej začít bez dalších investic obývat či pronajímat. Díky vysokým stropům se v hlavní obytné místnosti s kuchyní podařilo vytvořit pohodlné patro na spaní, díky kterému byt poslouží i menší rodině. Hlavní devizou tohoto bytu je dále dostatek úložných prostor, zajištěných velkou vestavěnou skříní podél celé jedné stěny ložnice, komorou (s místem na pračku) přímo v bytě a velkým sklepem (4,1 m2, není počítáno do plochy bytu).

Dům je v dobrém stavu, s novou fasádou, rozvody v plastu. Vytápění a ohřev teplé vody řešeno individuálně, v našem případě plynovým kotlem. Poplatky SVJ (fond oprav, voda apod.) 2.495 Kč. Za elektřinu a plyn pak současní majitelé platí podobnou částku.

Nabídka vyniká lokalitou, Náměstí Bratří Synků je centrum Nuslí a doslova za rohem tak najdete vše od banky přes lékárnu po skvělou cukrárnu. Procházky pak můžete trávit v nedalekých parcích Grébovka a Folimanka.

Minutu pěšky od bytu se nachází stanice tramvaje, do budoucna zde je plánována stanice metra D. Kousek od domu staví vlak na zrekonstruovaném vršovickém nádraží, který nabízí rychlé a pohodlné spojení s centrem města (4 minuty na Hlavní nádraží).

V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Více informací u makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám