Prodej bytu 3+1, 107,9 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Vinohrady
Ulice Polská
Cena 25 420 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivní a jedinečná nabídka zrekonstruovaného klasického vinohradského bytu 3+1 o rozloze 107,9 m2, ve třetím nadzemním podlaží historického domu s arkýřem, přímo u Riegrových sadů.

Výborně řešený byt obsahuje prostornou vstupní halu (14 m2), obývací pokoj (23 m2), dvě ložnice (20,5 a 14 m2), velkou kuchyň s jídelnou (26 m2), šatnu (4 m2), a koupelnu s WC a bidetem (5 m2), komoru (1,4 m2). Všechny místnosti jsou neprůchozí se samostatnými vstupy z haly, výška stropu je 3,5 m.
Z obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou je krásný výhled na Riegrovy sady, obě ložnice jsou orientované do klidné zelené zahrady ve vnitrobloku domu.

Kompletní, citlivá a precizní rekonstrukce bytu obsahuje: nové rozvody elektřiny, vody a topení, kanalizace, plynový kotel Viessmann, nové stropy, zcela nové podlahy i s podklady pod podlahou včetně zvukoizolace, parkety (indonéský teak), italská velkoformátová dlažba a obklady, termostat, podlahové vytápění v koupelně, nové vchodové bezpečnostní dveře, nové vnitřní dveře (v obou případech replika původních historických dveří), omítky, benátské štuky, původní secesní okna po renovaci.

Byt je vybaven: luxusní kuchyňskou linkou s vestavěnými německými spotřebiči (lednička, mrazák, myčka, digestoř, trouba, indukční varná deska, kávovar) a kvalitní nábytek z masivního dřeva v celém bytě.

V bytě jsou rozvody pro kabelové a satelitní připojení.

Dům je po rekonstrukci a má nový prosklený výtah.

Poloha domu je úžasná, pár kroků od domu je v podstatě vše, co potřebujete k pohodlnému životu ve městě, a přitom je byt zcela klidný.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky prosím kontaktuje makléře. Rád Vás provedu touto výjimečnou nemovitostí a budu Vám asistovat při jejím zakoupení.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám