Prodej zahrady, 1109 m2, Libeř

Typ nemovitosti Pozemky
Městská část Libeň
Ulice
Druh objektu
Město Libeř
Cena 3 249 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi pozemek v Libni u Libeře, nacházející se v malé klidné chatové osadě na jih od Prahy, kde někteří sousedé žijí i celoročně. Vřele doporučuji zájemcům, kteří hledají parcelu pro výstavbu své nové chaty s krásnou okolní přírodou, soukromím a přitom velmi dobrou dostupností do Prahy.

Celková velikost pozemku je 1109 m². Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci zabezpečené závorou. Chata je v původním stavu, dlouhodobě neudržovaná, vhodná na výstavbu nové = je tedy možné si tu vše od začátku upravit podle vlastních představ k rekreačním účelům, i k celoročnímu užívání. Sousední pozemky jsou připojené na elektřinu, vodovod v místě není, na pozemku je studna a původní jímka.

V krátké dojezdové vzdálenosti v Dolních Břežanech se nachází kompletní občanská vybavenost (potraviny, večerky, lékárna, pošta, restaurace, bankomaty, aj.) Cesta do centra Prahy cca 25 min. autem.

Okolí vhodné na vyjížďky na kole, nebo delší procházky s nádhernými výhledy. Nedaleko například turistická trasa / cyklostezka údolím Libeňského potoka.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám