Prodej chaty, 33 m2, Psáry

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Město Psáry
Městská část Psáry
Ulice
Cena 3 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte chatu, kterou si přetvoříte k obrazu svému, ale se zahradou, která už je hotová?

Nabízíme chatu v obci Psáry, nedaleko jižního kraje Prahy (10 minut autem z Pražského okruhu). Objekt je situován na pozemek o celkové rozloze 831 m2 a dále k němu patří kůlna a především zrekonstruovaný zahradní domek, bývalý včelín, který může sloužit například jako místo na spaní pro hosty. K němu pak přiléhá pergola s posezením.

Největším klenotem této nabídky je zahradní jezírko s molem, na které je možné umístit další posezení a vychutnávat si tak například ranní kávu s malebným výhledem za šumění tekoucí vody. I zbytek zahrady je upravený, v současném stavu je možné ji ihned obývat a využívat.

Chata sestává z verandy s jídelním stolem, kuchyně (s výhledem nejen na jezírko skrze velká okna) a obytné místnosti. Dále jsou k dispozici úložné prostory (jeden se samostatným vstupem). Dle ÚP je možné ji rozšířit, nezabírá celou povolenou plochu.

Je zde k dispozici elektřina (včetně 380V) a studna (s užitkovou vodou).

Příjezd je možný ze dvou směrů, částečně po dlážděné, asfaltové a štěrkové komunikaci, která bývá až k chatě i v zimě udržována. Pro parkování jsou na pozemku vyhrazena 2 místa, případně lze na zahradu vjet ještě druhou bránou. V sousedství se nachází více trvale obývaných chat. Vzhledem k dispozicím pozemku zde ale najdete dostatek soukromí.

Chata je k dispozici ihned, po dohodě je tedy možné využít ji ještě během letošního podzimu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám