Prodej vily, 230 m2, Teplice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Teplice
Městská část Teplice
Ulice Svatoplukova
Cena 6 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Máte hlavu plnou nápadů a snů, které byste rádi realizovali? Pokud ano, tak právě na Vás čeká tato nabídka. Nabízím ke koupi prvorepublikovou vilu, která se nachází v klidné vilové části v Teplicích na Valech v ulici Svatoplukova.

Vila prošla v roce 2021 rekonstrukcí, kdy získala novou fasádu, střechu, okna, vstupní dveře nebo kompletní rozvody elektřiny a topení včetně nového plynového kotle. Nyní je připravená na dokončení rekonstrukce, zahrady a interiérů přesně podle vlastních představ. Dům je také vhodně dispozičně řešen pro rozdělení na několik bytových jednotek.

Pozemek je mírně svažitý o rozloze 523 m2. Do centra města cca 10 minut procházkou a dvě minuty do zámeckého parku, který je vyhledávaným místem plným zeleně nebo tři minuty ke sportovnímu areálu s rozhlednou Letná. Jedná se o prestižní lokalitu v centru Teplic.

Nemovitost je bez právních vad a je možné ji financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením za nejvýhodnějších podmínek na trhu rád pomohu. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám