Prodej rodinného domu, 101 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Městská část Prosek
Ulice Měšická
Typ nemovitosti Domy
Cena 8 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Na Proseku, nedaleko školy, školky, gymnázia a stanice metra nabízíme řadový rodinný dům určený ke kompletní rekonstrukci.

Řadový rodinný dům v původní zástavbě je menší, ale po rekonstrukci může budoucímu majiteli poskytnou dostatek prostoru pro rodinné bydlení s dispozicí 4+kk se sklepem a vnitřní plochou přes 100 m2 a předzahrádkou o ploše přes 40 m2. K tomuto jsme nechali vypracovat studii od architekta, který je připraven budoucímu vlastníkovi s přestavbou pomoci.

Dům je v současné době dělen do dvou podlaží a sklepa, který slouží jako technické zázemí. V přízemí se nachází 2 pokoje a koupelna, v patře pokoj s otevřeným schodištěm a dále další oddělená ložnice.

V okolí je možné parkovat na modrých zónách (či na pozemku). Najdeme zde kompletní nabídku škol (školka, základní škola, gymnázium, střední průmyslovka) a to v doslova dochozí vzdálenosti, pár minut od domu. Stejně tak se pohodlně dostaneme na metro či do velkého Parku přátelství, pár zastávek autobusem je Ďáblický háj. Skvělé je i napojení na budoucí vnější i vnitřní (Blanka) okruh.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám