Prodej pozemku pro bydlení, 1516 m2, Kobyly

Typ nemovitosti Pozemky
Městská část
Ulice
Druh objektu
Město Kobyly
Cena 3 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Na hranici Libereckého a Středočeského kraje, na dohled od Českého ráje, nabízíme v malé vesnici Sedlisko, části obce Kobyly, pozemek pro výstavbu rodinného domu.

Pozemek se nachází u místní komunikace, která prochází celou obcí a není příliš frekventovaná. Nejen to, ale i obklopení loukami a lesy zajišťuje neskutečný klid. Zároveň je však do 10 minut jízdy autem dostupná dálnice D10 s napojením na nedaleký Turnov, Liberec, Mladou Boleslav či Prahu (cesta od pozemku na její okraj zabere cca 45 minut). Dalším příjemným benefitem lokality je základní škola v obci Kobyly vzdálená cca 1 km. Větší nákupy obstaráte v Mnichově Hradišti, Českém Dubu či již zmíněném Turnově.

Pozemek je rovinatý, nachází se v zástavbě rodinných domů, na hranici je připravena přípojka vody (již vybudována včetně šachty) a elektřiny (ta je zavedena do zahradního domku, který na pozemku zůstane).

Dle ÚP se jedná o plochu určenou k výstavbě 1 rodinného domu. Další informace k možnosti výstavby sdělí makléř, územní plán je k dispozici na webových stránkách obce Kobyly.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám