Prodej rodinného domu, 72 m2, Chotětov

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy
Město Chotětov
Městská část Chotětov
Ulice Do Haček
Cena 8 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme dobře řešenou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu, bungalovu 4+kk/T o užitné ploše 72 m2, kolaudovaného v roce 2017, v obci Chotětov nedaleko Mladé Boleslavy a Benátek nad Jizerou.

Dům obsahuje obývací pokoj s kuchyňským koutem (celkem o výměře 24,3 m2), tři pokoje (o výměře 12,6 m2, 11,5 m2 a 7,6 m2), koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a chodbu.
Z obývacího pokoje je vstup na terasu a nádhernou zahradu plnou okrasných a ovocných dřevin (meruňka, jabloň, maliník, vinná réva).

Na rovinné velké zahradě jsou dále dvě pergoly k posezení, zahradní domek a estetický sušák na prádlo.
Zateplený zděný dům má úsporné teplovodní podlahové vytápění pomocí elektrického kotle, okna jsou s izolačními trojskly. Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. V domě je příprava na instalaci zabezpečovacího zařízení.
Dům je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a velkou skříní v ložnici. V obývacím pokoji je komínové těleso s možností instalace krbu nebo krbových kamen.

Na pozemku je parkovací stání pro dva automobily.
Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. K zálivce zahrady lze využívat dešťovou vodu z retenční nádrže.

Obec Chotětov je vzdálena 11 km jihozápadně od Mladé Boleslavi. Nachází se zde dobrá občanská vybavenost (základní i mateřská škola, obchody, restaurace, pošta, místní úřad, sportovní areál s fotbalovým hřištěm, kurty na tenis a plážový volejbal a víceúčelové dětské hřiště).
Dopravní spojení je zajištěno autobusovou a železniční dopravou, dálnice D10 je ve vzdálenosti cca 5,5 km.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám