Prodej rodinného domu, 113 m2, Milovice

Druh objektu Smisena
Město Milovice
Městská část Mladá
Typ nemovitosti Domy
Ulice Topolová
Cena 7 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi řadový rodinný dům z roku 2007 v Milovicích v klidné a tiché lokalitě. Dispozice domu činí 5+kk + 2x koupelna, 113 m² užitné plochy.

V přízemí se nachází zádveří, koupelna s toaletou (3,5 m²), komora, pokoj (12,5 m²) a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (26,7 m²). V patře další koupelna s toaletou (3,9 m²), komora (1,1 m²), spojovací chodba (3,5 m²) a trojice ložnic (11,8 m², 12 m² a 20,7 m²). Užitné prostory rozšiřuje za teplého i deštivého počasí navazující pergola přístupná z obývacího pokoje. Dům je krajní, je tedy obklopen prostornou a již vzrostlou zahradou se zahradním domkem a bazénem. Dům má také dálkově ovládanou, pozinkovanou bránu, před a za kterou nalezneme několik parkovacích míst.

Dům je zateplený, má plastová okna a k využití je i velký úložný prostor na půdě. Je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Milovice prošly v posledních letech významným rozvojem a i díky spoustě zeleně se zařadily mezi velmi žádané lokality převážně pro mladé rodiny s dětmi. V obci je výborná občanská vybavenost, včetně řady praktických a dětských lékařů, škol a školek, restaurací, supermarketů, sportovišť nebo nově otevřeného KD s kinem. V okolí i velké možnosti k rekreaci, sportovnímu vyžití a k procházkám v přírodě. Vlakové nádraží s pravidelnými přímými spoji do Prahy. Autem jste na okraji Prahy cca za 25 minut po dálnici D10, nebo D11.

Zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám