Prodej rodinného domu, 168 m2, Neuměřice

Druh objektu Cihlova
Ulice
Město Neuměřice
Městská část Neuměřice
Typ nemovitosti Domy
Cena 11 400 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně řešenou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu 5+1 s obytnou plochou 168 m², nacházející se na klidném místě v obci Neuměřice.

Zděný dům před dokončením je postaven podle projektu od firmy G SERVIS Lyra 2 a je rozložen do dvou nadzemních podlaží.
Dominantou prvního nadzemního podlaží je obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní se vstupem na zahradu. Na tomto podlaží dále najdeme pracovnu/pokoj pro hosta, šatnu, koupelnu s WC, spíž, chodbu a vstupní předsíň.
V dalším podlaží jsou tři pokoje, koupelna, samostatné WC, šatna a chodba.


Konstrukce domu je z cihle Porotherm 30 cm se zateplením 12 cm. Okna jsou plastová osmikomorová s dvojskly, v patře jsou kvalitní střešní okna Velux.

Vytápění domu je pomocí plynového kotle - teplovodní podlahové, v kombinaci s radiátory. Dům bude možné vytápět i dřevem. V domě je komínové těleso, s možností umístění krbových kamen nebo krbu s výměníkem s přípravou na vytápění celého domu.

Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Kopaná studna o hloubce cca 13 m zajistí zálivku zahrady.

Na pozemku jsou tři parkovací stání a rekonstruovaná garáž pro jeden automobil.

Pozemek o celkové rozloze 955 m2 je terasovitě upraven a je z něj hezký volný výhled do zeleně.

Obec Neuměřice má dobré dopravní spojením vlakem (např. Slaný, Kralupy nad Vltavou) a autobusem (např. Kladno, Velvary), v obci je obchod s potravinami a smíšeným zbožím, dětské hřiště, dětský koutek, fotbalové hřiště a tělocvična. Obec spadá do správního obvodu města Slaný, které je vzdáleno cca 12 km, kde je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Obec Neuměřice leží v hezké krajině a zároveň v dojezdové vzdálenosti cca 20 minut do hlavního města Prahy (cca 30 km).

Dům je možné zakoupit před dokončením za cenu 10 600 000,- Kč (podlahové krytiny, sanity a interiérových dveří) nebo s veškerými finálními úpravami za částku 11 400 000 Kč.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám