Prodej rodinného domu, 148,5 m2, Bašť

Druh objektu Cihlova
Město Bašť
Městská část Bašť
Ulice Měšická
Typ nemovitosti Domy
Cena 14 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi prostorný a příjemně dispozičně řešený rodinný dům 5+kk z roku 2006 s užitnou plochou 148,5 m² s garáží a vzrostlou zahradou o velikosti 417 m², která nabízí naprosté soukromí. Aktuálně připravena na položení nového trávníku. Dům je situován do vilové zástavby v obci Bašť pouhých 15 min. jízdy autem do Prahy.

V přízemí domu se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem (moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči) a vstupem na terasu francouzskými okny do zahrady, předsíň, WC, komora a garáž. Z obývacího pokoje vedou schody do patra, kde se nacházejí čtyři pokoje, koupelna s vanou, WC a dvojicí umyvadel. Všechny pokoje včetně hlavní koupelny jsou krásně prosvětlené.

Dům je vybaven předokenními roletami, zabezpečovacím systémem napojeným na pult centrální ochrany nebo přípravou na podlahové vytápění. Je napojen na obecní vodovodní řád a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Orientace pozemku poskytuje celodenní sluníčko. Pergola na zahradě umožňuje příjemné venkovní posezení za jakéhokoliv počasí. Na zahradě také rozvedený závlahový systém. Prodávající mají také pro kupující k dispozici perfektně archivovanou kompletní dokumentaci k domu. 3D prohlídka Vám umožní si dům projít přímo z pohodlí svého domova.

V docházkové vzdálenosti naleznete poštu, kavárnu, obchod s potravinami, fotbalové hřiště, dětské hřiště, restauraci, kafe bar se sushi, škola jógy a několik tuzemských i mezinárodních školek + se zde staví nová základní škola, otevřena bude v září 2025. V obci také probíhá spousty rodinných akcí, a tak o příjemné scházení se sousedy není nouze. V sousedních Líbeznicích jsou další školky, škola pro 1500 žáků, lékařská zařízení, Tesco nebo i divadlo "Kouzla pana Kožíška". Pro milovníky golfu, je také v blízkosti golfový areál Yard Resort GC se špičkovou restaurací a celkovým zázemím. Okolní příroda a blízké lesy nabízí mnoho sportovních nebo rekreačních aktivit (houbaření, pěší výlety, vyjížďky na kole, …). Autobusová zastávka se spojem na metro Ládví, kam dojedete za 22 minut.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám