Prodej rodinného domu, 200 m2, Bezděkov

Druh objektu Smisena
Ulice
Typ nemovitosti Domy
Město Bezděkov
Městská část Bezděkov
Cena 12 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte krásné bydlení nebo druhou nemovitost mimo město?
Chcete něco stylového, s geniem loci, ale nemáte čas na nákladnou rekonstrukci?
Toužíte po domě, který bude dotažený a připravený k okamžitému užívání?

Na kraji Šumavy, kousek od města Klatovy, vedle zámeckého areálu nabízíme úžasný kompletně zrekonstruovaný dům. Původní zámecká hájovna byla současnými majiteli nákladně přetvořena na příjemný prostor pro celou rodinu. Pozemek je velký tak akorát s udržovanou zahradou a najdeme na něm několik zón včetně posezení s grilem. Nachází se na kraji obce, mezi zámeckou zahradou, sportovním areálem s fotbalovým hřištěm a komerčním areálem, jehož provoz však ve skutečnosti dům nijak zvlášť neruší.

Dům je rozdělen do dvou podlaží. V přízemí najdeme vstupní chodbu, ložnici, koupelnu, kuchyni, krásný prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, komoru průchozí do garáže a dva vstupy do dvou sklepů. Patro pak poskytuje prostor pro širokou rodinu, jsou zde dvě menší a dvě skutečně obrovské ložnice, koupelna a společný otevřený prostor mezi všemi místnostmi. Z jedné z větších ložnic je skvělý výhled do krajiny.

Na zahradu se pohodlně vstupuje z obývacího pokoje přes terasu s posezením, najdeme zde studnu (k zalévání), gril s dalším místem k sezení a kůlnu, kterou protíná druhý vjezd. Parkovat se dá v garáži (momentálně využitá k uskladnění věcí) nebo na vydlážděných místech před vstupem do domu (elektrická brána, pohodlné místo pro dvě auta).

Dům je vytápěn elektrickým kotlem, ohřev vody bojlerem. Přitápět lze rovněž krbovými kamny, k dispozici je i plynová přípojka. Velkou výhodu představují instalované solární panely s baterií, díky nimž je výrazně snížena potřeba odebírat elektrickou energii z veřejné sítě. Dům je napojen na kanalizaci i vodovod.

Bezděkov je skvěle dostupný z Plzně, z Prahy je to hodina a půl autem. Odsud se dostanete za 30 minut na Špičák, za 50 na Javor (Gross Arber). V Klatovech najdete nemocnici a širokou síť obchodů a služeb.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám