Prodej bytu 2+kk, 59,3 m2, Čáslav

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Čáslav
Městská část Čáslav-Nové Město
Ulice Koželuhy
Cena 3 766 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím Vám ke koupi byt 2+kk o velikosti 59,3 m² (byt č. 77/6) v osobním vlastnictví nacházející se v 2.NP projektu, který zaujme velmi příjemnou atmosférou, jelikož se nachází přímo u památkové zóny města Čáslav, kolem protéká říčka Brslenka a do 300 m vzdáleného centra dojdete kolem Podměstského mlýnu a rybníku.

Součástí areálu je společná klidová zóna, všechny byty mají svá vyhrazená parkovací místa, nalezneme zde prostor na grilování i možnost vlastní zeleninové zahrádky.

Doporučuji se podívat i na ostatní nabídky z projektu, který představuje kombinaci kvalitních materiálů, ekologických řešení i trvalého nadčasového stylu. Nejmenší byt má dispozici 1+kk a velikost 27 m², největší je mezonetový byt s úctyhodnou velikostí 198,50 m². Jednotlivé byty nabízí možnosti konkrétních doplňkových úprav a materiálů. Některé byty v přízemí budov jsou navržené i jako bezbariérové.

Město Čáslav, označované za bránu do Železných hor, obklopené souvislým pásem městského opevnění s 15 baštami a gotickou válcovou Otakarovou věží, pulzuje životem a nabízí plnou občanskou vybavenost s mnoha možnostmi pro trávení volného času - 200 m od projektu se nachází sportovní areál s krytým plaveckým bazénem, lázněmi, zimním stadionem, tenisovými kurty a mnoho dalšího. Dále jsou ve městě například čtyři základní školy, šest mateřských škol, nemocnice, kavárny nebo obchodní centrum. Za kulturou můžete do Dusíkova divadla, kina Miloše Formana nebo do letního kina v lesoparku Vodranty.

Výhodou projektu je i blízké vlakové nádraží (10 min Kutná Hora, 20 min Kolín, 1 hod. Praha) a autobusové nádraží. Zajímavé jsou i pracovní možnosti a významní zaměstnavatelé ve městě a okolí (společnost Zenit, Goldbeck Prefabeton, Ljunghall, Less & Timber a další).

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám