Prodej rodinného domu, 125 m2, Komárov

Druh objektu Cihlova
Městská část
Ulice
Typ nemovitosti Domy
Město Komárov
Cena 7 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zrekonstruovaný rodinný dům 4+1 (o celkové obytné ploše cca 125 m2 + terasa + dvougaráž) v obci Komárov, ve velmi klidné - slepé ulici v pěší vzdálenosti do centra obce, v blízkosti lesa a chráněné krajinné oblasti Brdy.

Dům je postaven ve vrchní části svažitého pozemku s krásným výhledem do okolí a do zeleně. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou, komora, spíž, samostatné WC, koupelna s vanou a místem na pračku a technická místnost/kotelna.
V patře jsou dva pokoje, chodba a půdní prostor. Na velkou terasu s herními prvky je vstup ze vstupní haly/verandy.
Dvougaráž s úložným prostorem, postavená v roce 2016, je v úrovni ulice s pohodlným příjezdem. Celý pozemek je ve dvou úrovních, a to rovinný u příjezdu na pozemek a svažitý v přístupu k domu.

Dům byl v roce 2006 přistavěn, zrekonstruován a z větší části zateplen.

V patře je dům vybaven klimatizací, na terase je instalována markýza.

Vytápění domu a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle. Dále je zde záložní kotel na tuhá paliva. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je sveden do septiku.

Nabízená nemovitost je ideálně umístěna. Nedaleko domu jsou rybníky s možností koupání a krásná okolní příroda láká k výletům do lesů či na historické památky (zámek Zbiroh, Hořovice, zřícenina hradu Točník a Žebrák).

Do 300 m od domu je ZŠ, MŠ, obchody, ordinace lékařů, pošta, lékarna.

K metru Zličín se po dálnici D5 dostanete za 30 minut jízdy automobilem. Dobré spojení veřejnou dopravou do Prahy a do Plzně.

Dům je ihned volný.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám